ZATRZYMANI SPRAWCY KRADZIEŻY SKLEPOWYCH - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ZATRZYMANI SPRAWCY KRADZIEŻY SKLEPOWYCH

Data publikacji 17.04.2019

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu zatrzymali wczoraj dwie osoby podejrzewane o liczne kradzieże odzieży na terenie naszego miasta. 28-letni obywatele Białorusi dzisiaj usłyszą zarzuty, a ich dalszym losem zajmie się sąd.

Wczoraj białostoccy policjanci w wyniku intensywnych czynności, ustalili miejsce przebywania i zatrzymali na terenie jednej z galerii, dwie osoby podejrzewane o liczne kradzieże na terenie naszego miasta. Zatrzymani 28-latkowie to małżeństwo na co dzień zamieszkujące na terenie Białorusi, które trudniło się w kradzieżach odzieży. Wszystko miało miejsce podczas wizyt w naszym mieście. Mundurowi ustalili, że w okresie od stycznia do marca bieżącego roku oboje dokonali kradzieży towaru na łączną kwotę blisko 3 tysięcy złotych. Oboje dzisiaj usłyszą zarzuty, a teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.