Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

WSPÓLNA AKCJA BIAŁOSTOCKICH POLICJANTÓW I UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLONOKSZTAŁCĄCYCH IM. S. STASZICA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W BIAŁYMSTOKU

Data publikacji 10.05.2019

Mundurowi z Wydziału Prewencji wspólnie z młodzieżą z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. S. Staszica z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku szyli ubranka dla misiów. Maskotki te trafią do dzieci z placówek szkolnych i opiekuńczych jako nagrody podczas organizowanych konkursów.

W miniony czwartek odbyło się spotkanie funkcjonariuszy Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej w Białymstoku z młodzieżą jednej ze szkół średnich  w Białymstoku. Mundurowi wspólnie z uczniami czynnie włączyli się w akcję szyjąc ubranka dla misiów. Maskotki te trafią do dzieci z placówek szkolnych i opiekuńczych jako nagrody podczas konkursów oraz spotkań z zakresu bezpieczeństwa organizowanych przez policjantów. W trakcie akcji policjanci przybliżali zawód policjanta oraz specyfikę służby w formacji, jak również edukowali z zakresu bezpieczeństwa.

  • Fotografia kolorowa przedstawiająca pluszowe misie.
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca policjanta podczas wspólnej akcji  w technikum odzieżowym.
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca pluszowego misia.