Rozwiązanie konkursu "Noś Odblaski" - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozwiązanie konkursu "Noś Odblaski"

Data publikacji 15.05.2019

Rozdaniem nagród i upominków, zakończył się zorganizowany z udziałem Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, Szkoły Podstawowej nr 15 w Białymstoku oraz Urzędu Miejskego konkurs plastyczny "Noś Odblaski".

Uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 15 w Białymstoku mieli za zadanie zaprojektować odblaski. Forma pracy była dowolna. Organizatorzy liczyli na inwencję twórczą młodych plastyków. Do finału konkursu zgłoszono 12 prac, spośród których jury złożone z przedstawicieli instytucji organizujących konkurs, wyłoniło zwycięzców.

Konkurs był podsumowaniem akcji "Noś Odblaski", dzięki której uczniowie dowiedzieli się o tym jak ważna jest korzystanie z elementów odblaskowych w różnych sytuacjach na drodze.

 

  • Fotografia kolorowa przedstawiająca na pierwszym planie policjantkę uczestniczącą w wręczaniu nagród laureatom konkursu Noś Odblaski"
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca uczniów-laureatów konkursu z udziałem policjantki usytuowanej tyłem do zdjęcia podczas wręczania nagród.
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca prace plastyczne pod nazwą Noś Odblaski umieszczone na tablicy