Auto Cafe z udziałem dzielnicowych - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Auto Cafe z udziałem dzielnicowych

Data publikacji 15.05.2019

W niedzielę mundurowi uczestniczyli w zorganizowanym evencie "Auto Cafe", które odbyło się w Tykocinie. Dzielnicowi w trakcie imprezy znakowali rowery oraz informowali o sposobie działania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa z możliwością skorzystania z interaktywnego narzędzia w przypadku zauważenia zagrożenia, bądź nieprawidłowości.

W minioną niedzielę mundurowi z Posterunku Policji w Choroszczy oraz policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku  wzięli udział w zorganizowanej imprezie pod nazwą "Auto Cafe". Obok prezentowanych przez pasjonatów motoryzacji perełek samochodowych, swoje miejsce znaleźli również funkcjonariusze białostockiej komendy. W trakcie eventu dzielnicowi znakowali rowery natomiast policjanci  z "drogówki" poruszali temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym nawiązując do akcji "Jednośladem Bezpiecznie do Celu". Funkcjonariusze w trakcie imprezy zainteresowanych informowali o możliwości naniesienia w przypadku zauważenia, bądź stwierdzenia zagrożenia na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mundurowi służyli również pomocą osobom zainteresowanym tematem wstąpienia w szeregi policji, udzielając wyczerpujących informacji odnośnie rekrutacji.

 

  • Fotografia kolorowa przedstawiająca mundurowych podczas eventu auto cafe
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca mundurowych na evencie auto cafe w trakcie rozmowy z mieszkańcami
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca funkcjonariusza policji podczas rozmowy z mieszkańcami, w tle motocykle biorące udział w evencie pod nazwą auto cafe