Mundurowi w odwiedzinach u najmłodszych - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mundurowi w odwiedzinach u najmłodszych

Data publikacji 22.05.2019

Białostoccy policjanci wspólnie ze Strażą Pożarną i Inspekcją Transportu Drogowego odwiedzili dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 81 w Białymstoku. Przedszkolakom funkcjonariusze przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz omówili jak rozsądnie spędzać czas wolny od zajęć przedszkolnych.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wspólnie ze Strażą Pożarną i Inspekcją Transportu Drogowego odwiedzili w minionym tygodniu dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 81 w Białymstoku. W trakcie spotkania mundurowi przypomnieli przedszkolakom główne zasady bezpiecznego zachowania na drodze oraz zachęcali najmłodszych do korzystania z rowerów w sposób rozsądny, pod opieką osoby dorosłej. Zajęcia z najmłodszymi były również dobrą okazją do porozmawiania o bezpiecznym wypoczynku nad wodą. Na pożegnanie przypomniano dzieciom numer alarmowy 112 oraz udostępniono pojazdy, jakimi poruszają się mundurowi trzech zaprzyjaźnionych formacji.

 

 

 

  • Fotografia kolorowa przedstawiająca umundurowanego policjanta ruchu drogowego stojącego przy pojeździe Inspekcji Transportu Drogowego,  w tle przedszkolaki podziwiające pojazd
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca przedszkolaki stojące przy samochodzie bojowym Państwowej Straży Pożarnej, którym prezentowany jest sprzęt pożarniczy.
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca policjanta ruchu drogowego pośród dzieci w tle pojazd Inspekcji Transportu Drogowego i funkcjonariusz wskazanej slużby