Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mundurowi z wizytą w Liceum Ogólnokształcącym Centrum Szkół Mundurowych w Białymstoku

Data publikacji 28.05.2019

Mundurowi z Wydziału Kadr Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku przy udziale Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zorganizowali spotkanie z uczniami Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych w Białymstoku. Inicjatywa miała na celu przybliżenie specyfiki zawodu policjanta oraz przekazanie informacji odnośnie zasad rekrutacji do służby w policji.

Wczoraj białostoccy mundurowi zorganizowali spotkanie w Liceum Ogólnokształcącym Centrum Szkół Mundurowych mające na celu przybliżenie zawodu policjanta. Inicjatywa powstała przy udziale Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego w Białymstoku. Mundurowi spotkanie rozpoczęli od pokazu tresury psa służbowego. Uczniowie mieli również okazję zobaczyć umiejętności jednych z najlepszych funkcjonariuszy Ogólnopolskiego Turnieju Par Patrolowych. Mundurowi w trakcie eventu zaprezentowali techniki obezwładniania, budzące wśród obserwatorów pełen podziw. Spotkanie zakończone zostało pogadanką mundurowych z uczniami odnośnie specyfiki pracy mundurowych oraz zasad rekrutacji do służby w policji.

Spotkania w ramach promocji policyjnego zawodu  wzbudziło wiele pozytywnych emocji, podziwu dla stróżów prawa i ich niełatwej służby. Takie inicjatywy przyczyniają się do zachęcenia młodego pokolenia do wstąpienia w szeregi Policji.

 


 

 

  • Fotografia kolorowa przedstawiająca przedwodnika psa służbowego  i jego ppila podczas pokazu tresury.
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca przewodnika i jego psa służbowego podczas pokazu obezwładniania napastnika przez pupila
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca przewodnika psa służbowego z pupilem podczas omawiania młodzieży pokazu
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca dwóch policjantów podczas pokazu obezwładniania napastnika. W tle obserwatorzy
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca leżącego napastnika obezwładnionego przez policjanta-pokaz techniki obezwładniania
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca trzech policjantów podczas omówienia pokazu

Opis filmu: Film pokazujący pokaz dwóch policjantów polegający na technice obezwładniania napastnika atakującego nożem

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 37.88 MB)