8 Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom z udziałem mundurowych - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

8 Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom z udziałem mundurowych

Data publikacji 04.06.2019

W Operze i Filharmonii Podlaskiej odbyła się inauguracja akcji "Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom". Event skierowany do najmłodszych odbiorców odbył się z udziałem Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku insp. Wojciecha Macutkiewicza, który wcielił się w rolę jednego z bohaterów książki pt. "Zapach wiosny" Tomasza Samojlika.

Dzisiaj odbyła się inauguracja akcji "Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom". Jak zawsze w tego rodzaju akcjach nie zabrakło mundurowych naszej formacji. W spotkaniu wziął udział Komendant Miejski Policji w Białymstoku insp. Wojciech Macutkiewicz. Pan Komendant wraz z innymi zaproszonymi gośćmi odczytał dzieciom fragment książki Tomasza Samojlika "Zapach wiosny".

Tradycyjnie policjanci chętnie włączają się w tego typu akcje i kampanie społeczne. Spotkania z najmłodszymi, to nie tylko forma edukacji, ale przede wszystkim forma kontaktu i doskonała metoda wychowania. Kontakt policjantów z dziećmi to również budowanie zaufania do munduru, już od najmłodszych lat.

 

  • Fotografia kolorowa przedstawiająca widownię podczas inauguracji w Filharmonii Białostockiej "Tygodnia Czytania Dzieciom"
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca czytających gości na inauguracji "8 Tygodnia Czytania Dzieciom"
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca gości podczas inauguracji " 8 Tygodnia Czytania Dzieciom"