"Bezpieczne wakacje" na plaży Dojlidy - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Bezpieczne wakacje" na plaży Dojlidy

Data publikacji 24.06.2019

Wczoraj mundurowi z białostockiej komendy na Plaży Miejskiej Dojlidy oficjalnie rozpoczęli wakacje. W trakcie festynu goście mogli obejrzeć udzielanie pierwszej pomocy osobie tonącej, pokaz tresury psa służbowego i przypomnieć zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.

Wczoraj policjanci z białostockiej "prewencji", "drogówki" oraz dzielnicowy aktywnie uczestniczyli w festynie pod nazwą "Bezpieczne wakacje" zorganizowanym przy plaży na Dojlidach. Organizatorzy pokazali plażowiczom jak zadbać o swoje bezpieczeństwo nie tylko na wodzie, ale również na drogach. Mundurowi najmłodszym przypomnieli, jak należy bezpiecznie zachować się podczas zabawy na podwórku oraz w kontakcie z obcymi. Goście festynu mieli okazję obejrzeć akcję ratowniczą tonącej osoby oraz widowiskowy pokaz tresury psów służbowych.

Organizacja festynu miała na celu wyniesienie jak największej ilości praktycznych porad pozwalających spędzić bezpiecznie wakacje.

  • Fotografia kolorowa przedstawiająca policjantów w gronie zainteresowanych osób podczas festynu
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca namiot mundurowych z uczestnikami podczas festynu
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca po prawej policjantkę z psem służbowym, policjantkę z Wydziału Prewencji i dzielnicowego podczas festynu na plaży.
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca mundurowych rozmawiających z zainteresowanymi stoiskiem osobami
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca namiot ze stoiskami Policji i Straży Miejskiej oraz zainteresowanymi osobami
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca policjantów na stoisku policyjnym podczas festynu