Poszukujemy sprawcy kradzieży ciągnika rolniczego - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy sprawcy kradzieży ciągnika rolniczego

Data publikacji 15.07.2019

Policjanci z III Komisariatu Policji w Białymstoku poszukują skradzionego ciągnika rolniczego wraz z zamontowaną zamiatarką. Do kradzieży doszło 21 czerwca. Pojazd o godzinie 21:16 kierował się w kierunku miejscowości Klepacze.

Policjanci z Komisariatu Policji III w Białymstoku prowadzą poszukiwania za skradzionym ciągnikiem rolniczym wraz wraz zamontowaną zamiatarką. Do kradzieży doszło 21 czerwca. Pojazd o godzinie 21:16 kierował się w kierunku miejscowości Klepacze i został zarejestrowany przez kamerę monitoringu.Skradziony pojazd to ciągnik rolniczy marki Deutz-Fahr model 6007C koloru zielonego z felgami  koloru szarego wraz zamontowaną zamiatarką koloru pomarańczowego o  łącznej wartości 40000 złotych.

Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do odnalezienia wyżej w/w pojazdu albo posiadają jakiekolwiek informację mogące przyczynić się do odzyskania mnienia i ustalenia sprawcy prosimy o kontakt z Komisariatem Policji III w Białymstoku pod numer telefonu /85/ 670 32 33, /85/ 670 21 99 lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 112.