Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Białostocka "drogówka" o bezpieczeństwie z mieszkańcami gminy Dobrzyniewo

Data publikacji 21.08.2019

W mininy weekend policjanci z białostockiej "drogówki" uczestniczyli w evencie zorganizowanym na terenie gminy Dobrzyniewo. W trakcie spotkania funkcjonariusze prezentowali sprzęt służbowy, a zainteresowani mieli okazję przetestować alkogogle czy narkogogle.

W mioniony weekend policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wzięli udział w zorganizowanych w miejscowości Gniła, Dożynkach. Mundurowi w trakcie spotkanie prezentowali sprzęt służbowy. Największym zainteresowaniem cieszyły się narkogogle i alkogogle, które przybyli goście mogli przetestować na krótkich spacerach. W trakcie spotkania policjanci zorganizoali pogadanki na temat bezpieczeństwa w ramach akcji "Dla każdego jest miejsce na drodze" czy "Bezpieczne wakacje" skierowane do młodszych odbiorców. Wszyscy zainteresowani mogli uzuskać także niezbędne informacje na temat służby w policji.

  • Fotografia kolorowa przedstawiająca dzieci siedzące na motocyklu policyjnym
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca dwie osoby testujące  alkogogle, w tle obserwatorzy
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca policjantkę wręczającą mężczyźnie kwestionariusz osobowy kandydata do służby w policji