POLICJANCI ZABEZPIECZYLI PLANTACJE MARIHUANY, BROŃ ORAZ AMUNICJĘ - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI PLANTACJE MARIHUANY, BROŃ ORAZ AMUNICJĘ

Data publikacji 19.09.2019

Białostoccy policjanci zlikwidowali 4 plantacje marihuany. Do sprawy został zatrzymany 23-letni mieszkaniec gminy Zabłudów. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i dobrowolnie poddał się karze.

W ubiegłym tygodniu, policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, wspólnie z mundurowymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, zlikwidowali 4 plantacje marihuany. Do sprawy został zatrzymany 23-letni mieszkaniec gminy Zabłudów. Do zatrzymania mężczyzny i ujawnienia plantacji doszło dzięki intensywnej pracy funkcjonariuszy. Jak się okazało krzaki konopi zostały ukryte przez podejrzanego w różnych miejscach, w rejonie jego posesji. Ogółem na terenie powiatu białostockiego  policjanci zabezpieczyli 233 sztuki roślin o wysokości do 2 metrów. Dodatkowo, na posesji zatrzymanego mundurowi ujawnili susz roślinny koloru zielonego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana o wadze ponad 10 gramów. W wyniku dalszych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli również amfetaminę, a także elementy składowe broni oraz amunicję. 23-latek usłyszał już zarzuty i dobrowolnie poddał się karze.

 

  • Fotografia kolorowa przedstawiająca krzak marihuany
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca plantację konopi
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca krzaki konopi
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca krzak marihuany w tle a na pierwszym planie narkotester zabarwiony na kolor czerwony
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca krzaki marihuany umiejscowione pośród innych krzewów
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca krzak konopi w otoczeniu innych drzew