BIAŁOSTOCCY POLICJANCI ZATRZYMALI NOŻOWNIKA - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

BIAŁOSTOCCY POLICJANCI ZATRZYMALI NOŻOWNIKA

Data publikacji 17.10.2019

Białostoccy kryminalni zatrzymali 43-latka, który podczas ulicznej awantury kilkukrotnie ugodził nożem mężczyznę. Do zdarzenia doszło po tym jak pracownik firmy wykonującej roboty budowlane wstrzymał czasowo ruch, aby umożliwić wyjazd pojazdu z posesji. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszy zarzut, a jego dalszym losem zajmie się sąd.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, wczoraj tuż przed 14, otrzymał informację o nożowniku na jednej z ulic w mieście. Na miejscu już po kilku minutach zjawili się mundurowi. Policjanci ustalili, że jeden z pracowników firmy prowadzącej prace budowlane wstrzymał ruch na drodze, aby umożliwić wyjazd pojazdu z posesji. Wówczas na ulicy zatrzymał się 43-latek, który zwrócił uwagę wstrzymującemu ruch, a następnie zaatakował go pięściami. Między mężczyznami doszło do przepychanki, w wyniku której 43-latek wyjął nóż i zadał nim kilkukrotnie ciosy pokrzywdzonemu. Napastnik po wszystkim uciekł. 

Białostoccy policjanci natychmiast przystąpili do poszukiwań nożownika. Intensywna praca funkcjonariuszy doprowadziła do szybkiego ustalenia tożsamości mężczyzny, a jego zatrzymanie było już tylko kwestią czasu. Już po kilku godzinach nożownik był w rękach białostockich kryminalnych. Został zatrzymany na osiedlu Sybiraków w Białymstoku. 43-latek trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszy zarzut, a jego dalszym losem zajmie się sąd.