Złodzieje okien w rękach policji - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Złodzieje okien w rękach policji

Data publikacji 24.10.2019

Od wczoraj, w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, przebywają dwie osoby podejrzewane o kradzież okien. Do popełnienia przestępstwa doszło na terenie Białegostoku, prawdopodobnie pod koniec września. Właściciel oszacował straty na kwotę ponad 14 tysięcy złotych. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia. Już wkrótce mężczyźni usłyszą zarzuty, a ich dalszym losem zajmie się sąd.

Od wczoraj, w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, przebywają dwie osoby podejrzewane o kradzież okien. Z ustaleń policjantów Wydziału dw z Przestępczością Przeciwko Mieniu wynika, że do popełnienia przestępstwa prawdopodobnie doszło pod koniec września, na terenie Białegostoku. Wówczas, z jednego z placów budowy, zginęło 13 okien. Właściciel oszacował straty na kwotę ponad 14 tysięcy złotych. Zatrzymani do sprawy to mężczyzni w wieku 29 i 31 lat. Dzięki intensywnej pracy białostockich mundurowych odzyskana została część skradzionego mienia. Już wkrótce mężczyźni usłyszą zarzuty, a ich dalszym losem zajmie się sąd.

  • Fotografia kolorowa przedstawiająca zatrzymanego z kajdankami założonymi na ręce trzymane z tyłu. Po obu stronach mężczyzny policjanci
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca pobieranie odcisku palca
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca moment doprowadzenia zatrzymanego przez policjantów