Puchar PZPN dla Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Puchar PZPN dla Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku

Data publikacji 25.10.2019

Białostocka Policja uhonorowana została pamiątkowym pucharem za wzorową współpracę z Klubem Jagiellonia Białystok przy organizacji meczów piłki nożnej w sezonie 2018/2019. Podczas wczorajszej konferencji "Bezpieczny Stadion" i towarzyszącej przedsięwzięciu Gali Fair Play, nagrodę z rąk Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka oraz Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka odebrał Komendant Miejski Policji w Białymstoku inspektor Maciej Daniel Wesołowski.

Wczoraj odbyła się Ogólnopolska Konferencja „Bezpieczny stadion”. To już po raz dziewiętnasty przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej pod przewodnictwem prezesa Zbigniewa Bońka oraz policjanci i kadra kierownicza z Komendantem Głównym Policji gen. insp. Jarosławem Szymczykiem na czele, spotkali się by rozmawiać o poprawie bezpieczeństwa na polskich stadionach.

Podczas konferencji "Bezpieczny Stadion" i towarzyszącej przedsięwzięciu Gali Fair Play, ważnym elementem było uhonorowanie tych jednostek Policji, które wykazały się dużym zaangażowaniem w zapewnieniu bezpieczeństwa podczas odbywajacych się meczów piłki nożnej. Nagrodę z rąk Komendanta Głównego Policji generalnego inspektora Jarosława Szymczyka oraz Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka odebrał Komendant Miejski Policji w Białymstoku inspektor Maciej Daniel Wesołowski. Białostocka Policja uhonorowana została pamiątkowym pucharem za wzorową współpracę z Klubem Jagiellonia Białystok przy organizacji meczów piłki nożnej w sezonie 2018/2019. Z kolei dziś Komendant Miejski Policji w Białymstoku przekazał ten puchar w ręce swojego zastępcy młodszego inspektora Wojciecha Kozłowskiego, który wielokrotnie pełnił funkcję dowódcy akcji policyjnych w ramach zabezieczeń meczów Jagiellonii Białystok.

KGP

 

 

 

 

 

  • Fotografia kolorowa przedstawiająca gen. insp. Jarosława Szymczyka wręczającego puchar wyróżnionemu policjantowi.
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca puchach PZPN dla Komendy Miejskiej w Białymstoku.