POLICJANCI POBIEGLI DLA NIEPODLEGŁEJ - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

POLICJANCI POBIEGLI DLA NIEPODLEGŁEJ

Data publikacji 13.11.2019

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku uczestniczyli w biegu ulicznym w Białymstoku z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W poniedziałek policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku uczestniczyli w biegu ulicznym zorganizowanym na terenie miasta. Oprócz popularyzacji zdrowego trybu życia poprzez bieganie, impreza była także doskonałą okazją uczczenia 101. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Bieg odbył się na pętli o długości 10 kilometrów, a ulice, na których rywalizowali biegacze swoją wymową nawiązywały do Święta Niepodległości. Wśród startujących znaleźli się  policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo na drogach. Nie zabrakło także mundurowych z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego, Kadr czy Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, którzy właśnie w taki sposób postanowili uczcić 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Bialostoccy policjanci podkreślają, że sport jest dla nich doskonałą odskocznią od codziennych służbowych obowiązków. Pozwala to nie tylko utrzymać dobrą kondycję, ale również dostarcza mnóstwa pozytywnych emocji.

Poza policjantami, którzy reprezentowali naszą komendę podczas biegu, nie zabrakło nas również na ulicach. Patrole ruchu drogowego czuwały nad bezpieczeństwem nie tylko kierujących, czy pieszych, ale wszystkich osób, które brały udział w tej niecodziennej inicjatywie.

  • Fotografia Kolorowa Przedstawiająca policjantów dobiegających do mety
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca policjantki przed biegiem
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca policjantów w koszulkach z logo ruchu drogowego z literką R podczas biegu
  • Policjanci objęci po biegu
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca policjantów podczas biegu