100 MEDALI NA 100–LECIE - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

100 MEDALI NA 100–LECIE

Data publikacji 15.11.2019

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku uczcili 100 rocznicę powstania Policji Państwowej organizując w jednej ze szkół przedsięwzięcie pod nazwą „100 medali na 100 – lecie”.

Z uwagi na przypadającą w tym roku 100 rocznicę powstania Policji Państwowej funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zorganizowali w Szkole Podstawowej nr 52 w Białymstoku sztafetę pn. „100 medali na 100 – lecie”. W przedsięwzięciu wzięło udział łącznie 100 uczniów. Jako pierwsi w sztafecie wystartowali uczniowie klas II podzieleni na pięć 10 osobowych grup wśród których wyłoniono jedną najszybszą drużynę. Następnie w sztafecie wystartowali uczniowie klas III również podzielonych na pięć 10 osobowych drużyn z których także wyłoniono drużynę zwycięzców. Dwie drużyny najszybsze w swojej grupie wiekowej otrzymały w nagrodę w postaci breloków oraz smyczy. Natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

 

 

  • Fotografia kolorowa przedstawiająca policjantkę wręczającą upominki dzieciom
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca po lewej stronie nauczyciela i policjantkę a po prawej stronie ustawione w dwuszeregu dzieci
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca dzieci ustawione w szeregu podczas wręczania medali
  • Dzieci ustawione w rzędach gotowe do sztafety. Przed nimi policjantka
  • policjantki stojące z medalami przed dziećmi ustawionymi w szeregu
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca grupę dzieci wraz z policjantkami i dyrekcją