Poszukiwani w rękach policji - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani w rękach policji

Data publikacji 20.11.2019

Rozpoznanie, policyjna czujność i zaangażowanie mundurowych kolejny raz przyniosło efekty. Białostoccy policjanci minionej doby zatrzymali 6 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.

Policjanci, w wyniku intensywnej pracy, zatrzymali wczoraj na terenie powiatu białostockiego 6 osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwani często zmieniali miejsca zamieszkania oraz pracę. Ukrywali się u swoich znajomych lub rodziny.

Pierwszy z nich wpadł w ręce policjantów na ulicy Kolejowej. 37-latek poszukiwany był przez sąd do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności. Z kolei 41-latek zatrzymany na ulicy Zaściańskiej poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Tego dnia mundurowi zatrzymali również 26-latka poszukiwanego przez sąd do odbycia kary 27 dni pozbawienia wolności. Ostatni poszukiwany wpadł w ręce policjantów na ulicy Świętego Wojciecha. 39-latek poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary zastępczej 6 dni pozabawieia wolności.

Pozostałe dwie osoby zatrzymane przez policję to 32-latek poszukiwany przez prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu i 28-letni mieszkaniec Białegostoku, który po opłaceniu grzywny uwolniły się od kary.