MIKOŁAJKI Z MUNDUREM - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

MIKOŁAJKI Z MUNDUREM

Data publikacji 06.12.2019

Mundurowi z białostockiej Policji i podlaskiej Straży Granicznej, w ramach akcji „Mikołajki z mundurem”, spotkali się dziś z milusińskimi z Ośrodku Szkolno – Terapeutyczno – Opiekuńczym z cechami autyzmu w Białymstoku.

Mundurowi zorganizowali najmłodszym świąteczną niespodziankę. Dzieci z Ośrodka Szkolno – Terapeutyczno - Opiekuńczego w Białymstoku odwiedził dziś Święty Mikołaj, który obdarował milusińskich prezentami. Była to akcja "Mikołajki z mundurem", po raz kolejny zorganizowana przez mundurowych z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku oraz Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej. Dzisiejsze mikołajkowe prezenty zostały zebrane przez mundurowych z podlaskiej Straży Granicznej oraz  funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, które następnie Mikołaj wręczył dzieciom. W trakcie spotkania mikołajkowego nie zabrakło zabaw, radości i śmiechu. 

Nie od dziś wiadomo, że "mundurowe serca” pomagają i wspierają tych najbardziej bezbronnych.

 

  • Fotografia kolorowa przedstawiająca dzieci oraz Mikołaja rozdającego pluszaki w tle policjanci i funkcjonariusze Straży Granicznej
  • Dzieci odbierające od Mikołaja prezenty w tle policjanci
  • Policjanci i funkcjonariusze Straży Granicznej wspólnie z dziećmi tańczą w kółku