MotoMikołaje w Białymstoku - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

MotoMikołaje w Białymstoku

Data publikacji 09.12.2019

Kolorowa parada motocyklistów przejechała przez Białystok. MotoMikołaje przekazali prezenty dla lokalnych domów dziecka. Imprezę zabezpieczali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku

W sobotę, o godzinie 10.00 motocykliści biorący udział w siódmej już akcji MotoMikołaje zebrali się na ulicy Młynowej. Kolumna MotoMikołajów za pomocą swych nietypowych reniferów ruszyła z ul. Młynowej w stronę Folwarku Nadawki, gdzie zostali obdarowani podopieczni lokalnych domów dziecka.  Brodate postacie wręczyły najmłodszym wielkie torby z zabawkami i słodyczami. Organizatorzy wydarzenia co roku zakupują też placówkom różnego rodzaju sprzęt sportowy, RTV/AGD oraz meble potrzebne do codziennego funkcjonowania. Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku również włączył się w akcję przekazując  dzieciom zebrane upominki.  Imprezę tradycyjnie zabezpieczali funkcjonariusze białostockiej drogówki.

  • Fotografia kolorowa przedstawiająca na pierwszym planie policjantów z drogówki i kobietę trzymającą dziecko na rękach  podczas imprezy.
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca policjantów wraz z obdarowanymi uczestnikami imprezy.
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca policjantów trzymających torby z upominkami podczas imprezy mikołajkowej.