Kolejni nietrzeźwi kierowcy wyeliminowani z ruchu - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejni nietrzeźwi kierowcy wyeliminowani z ruchu

Data publikacji 02.03.2020

Białostoccy policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców. Rekordzistą okazał się 52-letni kierowca forda. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Wszyscy nieodpowiedzialni kierowcy za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

W weekend, białostoccy policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców. Rekordzistą okazał się 52-letni kierowca forda. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

W sobotę po 18, przy ulicy Bacieczki, funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku zatrzymali do kontroli drogowej kierującego renault. Wstępne badanie alkomatem wykazało, iż 35-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo, po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że ma on cofnięte uprawnienia do kierowania. Funkcjonariusze białostockiej "drogówki" wyeliminowali z ruchu kolejnych trzech nieodpowiedzialnych kierowców. Jeden z nich to 42-latek, który kierował audi mając ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Wszyscy kierowcy stracili prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierowca na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia.