11 poszukiwanych w rękach policjantów - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

11 poszukiwanych w rękach policjantów

Data publikacji 09.03.2020

Białostoccy policjanci zatrzymali 11 osób poszukiwanych, w tym 3 poszukiwane listami gończymi. Jedna z nich to 39 latek, za którym sąd wydał 2 listy gończe za oszustwo i przywłaszczenie.

W miniony czwartek białostoccy policjanci zatrzymali 11 osób oszukiwanych. 3 z nich poszukiwane były listami gończymi. Pierwszy z nich wpadł w ręce mundurowych tuż po 7.00 36-latek poszukiwany był listem gończym wydanym przez sąd do odbycia kary ponad 3 lat pozbawienia wolności. Z kolei 39-latek, którego mundurowi zatrzymali w jego miejscu zamieszkania, poszukiwany był dwoma listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od około 2 lat. Miał do odbycia karę 4 lat pozbawienia wolności m.in. za oszustwo i przywłaszczenie. Trzeci z nich to 40-latek, który trafił do aresztu na 6 miesięcy. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym w związku z niealimentacją.

4 inne osoby, które wpadły w ręce funkcjonariuszy poszukiwane były przez sąd do odbycia kary od 4 do 6 miesięcy pozbawienia wolności. Dodatkowo mundurowi zatrzymali 3 osoby poszukiwane do ustalenia miejsca pobyty. Z klei ostania zatrzymana osoba uwolniła się od kary opłacając grzywnę.