Policjanci zlikwidowali domową plantację - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zlikwidowali domową plantację

Data publikacji 20.04.2020

Policjanci w jednym z mieszkań w Białymstoku, znaleźli blisko 600 gramów marihuany. Mundurowi zabezpieczyli oprzyrządowanie służące do nielegalnej hodowli. 37-letni właściciel uprawy został zatrzymany, usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

Białostoccy policjanci zostali wezwani na interwencję domową w czwartkowe popołudnie. Od momentu jej rozpoczęcia, w mieszkaniu była wyczuwalna silna woń marihuany. Policjanci sprawdzili wszystkie pomieszczenia i w jednym z nich odnaleźli dwa namioty, w których znajdował się osprzęt, aparatura i oświetlenie do nielegalnej hodowli narkotyków. W jednym z pokoi mundurowi znaleźli 18 słoików z zielonym suszem roślinnym. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Policjanci zatrzymali 37-letniego właściciela nielegalnej plantacji. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.


 

  • domowa plantacja marihuany
  • policjant, policjantka i po środku osoba zatrzymana
  • domowa plantacja marihuany

Opis filmu: zdjęcie zabezpieczonych narkotyków, zatrzymanego mężczyzny oraz filmik z doprowadzenia mężczyzny w kajdankach

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 19.88 MB)