SPRAWCY ROZBOJU W RĘKACH POLICJANTÓW - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

SPRAWCY ROZBOJU W RĘKACH POLICJANTÓW

Data publikacji 23.04.2020

Białostoccy kryminalni zatrzymali czterech podejrzanych o rozbój na osiedlu Antoniuk. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 18 do 24 lat. Napastnicy usłyszeli już zarzuty. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

We wtorek, kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali czterech podejrzanych o rozbój. Do zdarzenia doszło w poniedziałek  na osiedlu Antoniuk. Wówczas około godziny 18 czterech napastników  w wieku od 18 do 24 lat zaatakowało dwóch mężczyzn grożąc im nożem. Agresorzy siłą wyciągnęli z samochodu 18-latka i jego o 2 lata starszego kolegę. Następnie uderzyli jednego z pokrzywdzonych  i zabrali mu telefon  z etui wraz z zawartością dowodu osobistego. Z kolei drugiego z nich rzucili na ziemię, kopali po całym ciele, a następnie zażądali pieniędzy. Kiedy 18-latek odmówił, napastnicy zabrali mu telefon i ponownie go pobili, zadając kilka ciosów nożem. Łączna kwota strat oszacowana przez właścicieli to 1600 złotych. Pracujący nad sprawa policjanci, już następnego dnia zatrzymali całą czwórkę podejrzanych. Dwóch z nich usłyszało zarzut pomocnictwa w dokonaniu rozboju, z kolei dwóch pozostałych rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Dzisiaj o ewentualnych aresztach napastników zadecyduje sąd.

  • zdjęcia przedstawiające zatrzymanego mężczyznę
  • zdjęcia przedstawiające zatrzymanego mężczyznę
  • zdjęcia przedstawiające zatrzymanego mężczyznę

Opis filmu: Początek filmu napis : komenda miejska policji w Białymstoku. Później zdjęcie rąk zatrzymanego w kajdankach, filmik z zakładania kajdanek oraz z doprowadzenia zxatrzymasnego mężczyzny

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 18.12 MB)