Policjanci wystartowali w "Wirtualnym PKO Białostockim Półmaratonie"

Data publikacji 15.05.2020

Białostoccy policjanci wzięli udział w "Wirtualnym PKO Białostockim Półmaratonie". Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną, jego przebieg wyglądał inaczej niż dotychczas. Bieg został przeprowadzony wirtualnie.

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną, tegoroczny białostocki półmaraton miał nietypowy przebieg. Został on przeprowadzony wirtualnie. W "Wirtualnym PKO Białostockim Półmaratonie" wzięli udział białostoccy policjanci sierżant sztabowy Marek Bułach, sierżant Joachim Jakimiuk oraz sierżant Maciej Lejdward. Zawodnicy musieli pokonać samotnie dystans 21 kilometrów i 100 metrów, a następnie przesłać do biura zawodów zdjęcie aplikacji potwierdzające przebycie dystansu. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli zmagania, otrzymały drogą pocztową pamiątkowe medale. W wydarzeniu wzięło udział ponad 3 tysiące biegaczy z całego kraju.

Wśród naszych policjantów najlepszym okazał się sierżant sztabowy Marek Bułach, który pokonał dystans w czasie 1 godziny 35 minut i 21 sekund!

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!