Dzień Dziecka z białostockimi policjantami - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzień Dziecka z białostockimi policjantami

Data publikacji 01.06.2020

Dziś swoje święto obchodzą wszystkie dzieci. Z myślą o nich, białostoccy policjanci zorganizowali konkurs plastyczny pod nazwą „Policjant oczami dziecka”. Wzięli w nim udział podopieczni z Domu Dziecka w Krasnem. Każdy uczestnik otrzymał upominki, a twórcy najlepszych prac zostali wyróżnieni nagrodami rzeczowymi.

Dziś swoje święto obchodzą wszystkie dzieci. Komendant Miejski Policji w Białymstoku inspektor Maciej Daniel Wesołowski oraz wszyscy białostoccy policjanci życzą z tej okazji jak najwięcej uśmiechu, szczęścia oraz spełnienia marzeń.

Z myślą o najmłodszych, białostoccy policjanci zorganizowali konkurs plastyczny pod nazwą „Policjant oczami dziecka”. Wzięli w nim udział podopieczni z Domu Dziecka w Krasnem. Każdy uczestnik otrzymał upominki, a twórcy najlepszych prac zostali wyróżnieni nagrodami rzeczowymi. Policjantki z białostockiej "prewencji" przekazały na ręce Pani Dyrektor nagrody oraz dyplomy laureatom konkursu. Z okazji dnia dziecka każdy z wychowanków otrzymał słodkie upominki, które zebrali funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku.

Laureaci:

1. Tytuł pracy: „Policjant i ja. Bezpieczeństwo na drodze” - praca przedstawia policjanta przeprowadzającego dzieci przez przejście dla pieszych.

2. Tytuł pracy: „Pies tropiący szuka śladów przestępcy” - praca przedstawia psa policyjnego, który pomaga policjantce w poszukiwaniu przestępcy.

3. Tytuł pracy: „ja też będę policjantem” - praca przedstawia obraz policjanta, który pilnuje porządku w najbliższym otoczeniu.

Wyróżnienia:

Tytuł pracy: „Policjant – bohater” - praca przedstawia policjanta, który pozuje do zdjęć przed jednostką Policji. Wcześniej brał udział w interwencji i uratował dziecko.

Tytuł pracy: „Policja jest dla ludzi” - praca przedstawia jadący ulicą radiowóz, w którym Pani Policjantka zwraca uwagę dla chłopca, który chce przejść przez ulicę w miejscu niedozwolonym.

  • Policjantki oglądające prace uczestników konkursu
  • upominki z konkursu, słodycze oraz balony, ustawione przed domem dziecka
  • policjantki prewencji stojące bokiem z dyplomem
  • białostockie policjantki wraz z panią dyrektor