POLICJANCI Z KOMISARIATU POLICJI II W BIAŁYMSTOKU PRZYJĘLI WYZWANIE - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

POLICJANCI Z KOMISARIATU POLICJI II W BIAŁYMSTOKU PRZYJĘLI WYZWANIE

Data publikacji 23.06.2020

Policjanci z Komisariatu Policji II w Białymstoku włączyli się do akcji charytatywnej #GaszynChallenge, aby pomóc dzieciom, które tej pomocy potrzebują. Do zadania zostali nominowani przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Siemiatyczach. Wszyscy razem pomóżmy najbardziej potrzebującym w walce z chorobą.

Policjanci Z Komisariatu Policji II w Białymstoku podjęli wyzwanie do ogólnopolskiej akcji charytatywnej #GaszynChallenge. Służba wymaga od funkcjonariuszy ciągłego podnoszenia formy i sprawności fizycznej. Tym bardziej, gdy cel sportowej aktywności jest tak szczytny. Policjanci wsparli tym samym działania mające na celu niesienie pomocy Kubie, jak i innym dzieciom, znajdującym się w podobnie trudnej sytuacji.

Zastępca Komendantanta Komisariatu Policji II w Białymstoku podkomisarz Marek Doroszkiewicz nominował do tej inicjatywy:

- Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku,

- Jednostkę Ratownictwa Gaśniczego numer 2 przy ulicy Andersa w Biqałymstoku,

- Komisariat Policji w Tłuszczu w województwie mazowieckim. 

Opis filmu: film przestawiający wychodzących z posterunku policji policjantów, którzy przybijają piątkę policyjnego pluszakowi. następnie wypowiada się komendant a na koniec policjanci robia 10 pompek i biją brawo

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 38.51 MB)