Aktualności

Konkurs plastyczny "Uśmiechnięta jest minka, gdy bezpieczny jest chłopiec i dziewczynka"

Data publikacji 08.07.2020

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku organizują konkurs plastyczny pn. "Uśmiechnięta jest minka, gdy bezpieczny jest chłopiec i dziewczynka". Tematem konkursu jest bezpieczeństwo dzieci i młodzieży podczas letniego wypoczynku nad wodą, w górach, w lesie, na wsi, w mieście oraz w cyberprzestrzeni.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku organizują konkurs plastyczny pn. "Uśmiechnięta jest minka, gdy bezpieczny jest chłopiec i dziewczynka" którego celem głównym jest kształtowanie pozytywnych zachowań podczas letniego wypoczynku. Tematem konkursu jest bezpieczeństwo dzieci i młodzieży podczas letniego wypoczynku nad wodą, w górach, w lesie, na wsi, w mieście oraz w cyberprzestrzeni. 

Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej bezpieczne zachowania podczas letniego wypoczynku. Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie rodzica / opiekuna dostępne sa poniżej w załączniakach.

 

Wykonane prace należy przynieść osobiście do Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku przy ulicy Generała Józefa Bema 4 lub wysłać listownie pod adres : Komenda Miejskia Policji w Białymstoku, 15-004 Białystok ul. Generała Józefa Bema 4 z dopiskiem Wydział Prewencji Policji w Białymstoku - konkurs plastyczny.

 

Pliki do pobrania