POLICJANCI ZATRZYMALI 5 OSÓB POSZUKIWANYCH - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

POLICJANCI ZATRZYMALI 5 OSÓB POSZUKIWANYCH

Data publikacji 08.01.2021

Białostoccy policjanci zatrzymali 5 osób poszukiwanych. Jedna z nich to 28-latek poszukiwany przez sąd za kradzież. Mężczyzna najbliższy rok i sześć miesięcy spędzi w areszcie.

Minionej doby, białostoccy policjanci zatrzymali 5 osób poszukiwanych. Wczoraj po 9, policjanci z białostockiej "czwórki" ustalili miejsce przebywania oraz zatrzymali poszukiwanego 57-latka. Mężczyzna był poszukiwany za popełnione wykroczenia. Po opłaceniu grzywny, nie trafił na 3 dni do aresztu.

Kolejny poszukiwany to 50-latek, który trafił w ręce policjantów z Posterunku Policji w Supraślu. Mężczyzna był poszukiwany za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. Teraz najbliższych 6 miesięcy spędzi w areszcie.

Z kolei na ulicy Kołłątaja, policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku wylegitymowali mężczyznę. Podczas sprawdzania w policyjnej bazie danych, 28-latek okazał się być osobą poszukiwaną. Mężczyzna za kradzież, na rok i sześć miesięcy trafił do aresztu.

Ostatnie dwie osoby to 36-latek poszukiwany do odbycia kary 2 dni pozbawienia wolności oraz 28-latek poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu.