16 POSZUKIWANYCH W RĘKACH POLICJANTÓW - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

16 POSZUKIWANYCH W RĘKACH POLICJANTÓW

Data publikacji 11.01.2021

Białostoccy policjanci zatrzymali w weekend 16 poszukiwanych, w tym 37-latka za znęcanie. Mężczyzna najbliższe 8 miesięcy spędzi w areszcie.

W miniony weekend, białostoccy policjanci zatrzymali 16 poszukiwanych. Pierwszy z nich to 50-latek, który został zatrzymany w piątek przed 8, przez policjantów z białostockiej "drogówki". Mężczyzna poszukiwany był przez sąd do odbycia kary 33 dni pozbawienia wolności za uchylenie się od opodatkowania. Kolejna osoba poszukiwana to 37-latek, który wpadł w ręce policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku, na ulicy Szosa Baranowicka, po 15. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach, mężczyzna okazał się być osobą poszukiwaną do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności za znęcanie się.  

W sobotę przed 9, na ulicy Gajowej, mundurowi z białostockiego Oddziału Prewencji, w trakcie legitymowania, zatrzymali 38-latka. Mężczyzna okazał się być poszukiwanym za uszkodzenie ciała. Teraz najbliższe 4 miesiące spędzi w areszcie. Również na 4 miesiące do aresztu trafił poszukiwany 48-latek. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, w sobotę przed 23. 48-latek był poszukiwany przez sąd za niealimentację.

Również za niealimentację był poszukiwany 49-latek, którego w niedzielę po 10 w centrum miasta, zatrzymali policjanci z białostockiej "patrolówki". Teraz najbliższe 4 miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

Ponadto, 5 osób było poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności od 2 do 20 dni za popełnione wykroczenia. Natomiast 4 poszukiwanych po opłaceniu grzywny zostało zwolnionych. Pozostałe osoby poszukiwane były do ustalenia miejsca pobytu