KOLEJNI POSZUKIWANI W RĘKACH POLICJANTÓW - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

KOLEJNI POSZUKIWANI W RĘKACH POLICJANTÓW

Data publikacji 18.02.2021

Tylko wczoraj białostoccy policjanci zatrzymali 7 osób poszukiwanych. Jedna z nich to 20-latka poszukiwana listem gończym za posiadanie narkotyków. Natomiast 32-latek ma do odbycia karę 2 lata i 6 miesięcy pozbawienia wolności za znęcanie się nad rodziną.

Tylko wczoraj, białostoccy policjanci zatrzymali 7 osób poszukiwanych. Pierwsza z nich to 51-latek, który został zatrzymany jeszcze przed południem w Juchnowcu Dolnym. Mężczyzna poszukiwany był przez sąd do odbycia kary 80 dni pozbawienia wolności za jazdę samochodem bez uprawnień i w stanie nietrzeźwości. Jednak 51-latek po opłaceniu grzywny, uwolnił się od kary. Wczoraj po 14, na ulicy Bohaterów Monte Cassino, mundurowi z białostockiego oddziału prewencji wylegitymowali mężczyznę. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych, 31-latek okazał się być poszukiwany. Teraz za znęcanie się nad rodziną, spędzi w areszcie 2 lata i 6 miesięcy. Kolejny z poszukiwanych także wpadł w ręce policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Zatrzymany na ulicy Zagórnej 52-latek za niepłacenie alimentów spędzi w areszcie najbliższych 6 miesięcy. Natomiast po 16, poszukiwacze z białostockiej komendy weszli do jednego z mieszkań na osiedlu Piaski. Policjanci ustalili wcześniej, że pod wskazanym adresem może przebywać osoba poszukiwana listem gończym. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Drzwi funkcjonariuszom otworzyła zaskoczona 20-latka. Kobieta za posiadanie środków odurzających ma do odbycia karę 3 miesięcy pozbawienia wolności.

Mundurowi zatrzymali również 2 osoby, które były poszukiwane do odbycia kary 3 i 10 dni pozbawienia wolności za popełnione wykroczenia. Jedna osoba była poszukiwana do ustalenia miejsca pobytu.