WYCHOWAWCA PODWÓRKOWY LUTY 2019 - Wychowawca podwórkowy 2019 rok - KMP Białystok

Wychowawca podwórkowy 2019 rok

WYCHOWAWCA PODWÓRKOWY LUTY 2019

 

HARMONOGRAM MIEJSKIEGO PROGRAMU "WYCHOWAWCA PODWÓRKOWY" LUTY 2019
Lp. Wychowawca Dzień zajęć Uwagi
I Osiedle Bema
1. Kurmiłko Sylwia 02.02. 09.00-13.00 zajęcia rekreacyjne 20 godz.
    04.02. 15.30-18.30 wyjście na sanki  
    11.02. 15.30-18.30 zajęcia artystyczne  
    14.02. 15.30-18.30 zajęcia tematyczne - "Walentynki"  
    18.02. 15.30-18.30 gry i zabaw ruchowe  
    28.02. 15.00-19.00 wyjście na lodowisko  
2. Żeruń Małgorzata 02.02. 09.00-13.00 zajęcia rekreacyjne 20 godz.
    04.02. 15.30-18.30 wyjście na sanki  
    11.02. 15.30-18.30 zajęcia artystyczne  
    14.02. 15.30-18.30 zajęcia tematyczne - "Walentynki"  
    18.02. 15.30-18.30 gry i zabawy ruchowe  
    25.02. 14.30-18.30 wyjście nagroda  
II Osiedle Centrum
3. Jurczewska Kinga K. 04.02. 14.00-18.00 zajęcia plastyczne - Tworzenie skarbonek 20 godz.
    09.02. 09.00-14.00 wyjazd do Muzeum w Choroszczy  
    11.02. 14.00-17.00 zajęcia plastyczne - Walentynki  
    18.02. 14.00-18.30 wieczór filmowy  
    25.02. 14.00-17.30 zajęcia sensoryczne  
4. Korytkowska Joanna 04.02. 14.00-18.00 zajęcia plastyczne 20 godz.
    11.02. 14.00-17.30 zajęcia plastyczne  
    18.02. 14.00-18.30 wieczór filmowy  
    25.02. 14.00-18.00 zajęcia sensoryczne  
    27.02. 14.00-18.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności  
III Osiedle Dojlidy (ul. Dojnowska)
5. Radziwoniuk Tomasz 07.02. 15.15-19.15 wyjście na lodowisko 20 godz.
    12.02. 15.15-19.15 zajęcia arteterapeutyczne  
    14.02. 15.15-19.15 zajęcia tematyczne: "Nowinki i nowości"  
    25.02. 15.15-19.15 zajęcia kulinarne - tłusty czwartek  
    28.02. 15.15-19.15 zajęcia artystyczne  
6. Sobolewska Monika 04.02. 17.30-19.30 warsztaty "coś z niczego" 20 godz.
    05.02. 15.15-19.15 eksperymenty  
    07.02. 15.15-19.15 wyjście na lodowisko  
    13.02. 15.15-18.45 Walentynki  
    15.02. 15.15-18.45 zajęcia plastyczne  
    20.02. 16.00-19.00 "Bajkowy dzień piżamy" - warsztaty filmowe  
7. Wiszowata Julita 01.02. 09.00-12.00 indywidualna praca z dzieckiem + "warsztaty coś z niczego" 20 godz.
    16.02. 09.00-13.00 wyjście tematyczne KOORDYNATOR
    19.02. 15.15-19.15 zajęcia praktyczne - wiosenny ogród DZIAŁAŃ
    20.02. 16.00-20.00 "Bajkowy dzień piżamy" - warsztaty filmowe  
    25.02. 15.15-18.15 zajęcia kulinarne - Tłusty Czwartek  
    26.02. 08.00-10.00 godziny organizacyjne  
IV Osiedle Leśna Dolina
8. Dyszkiewicz Gabriela P. 05.02. 15.00-18.00 zajęcia plastyczne 26 godz.
    08.02. 14.00-17.00 zajęcia animacyjne  
    12.02. 14.30-17.30 zajęcia plastyczne  
    15.02. 14.00-17.00 gry i zabawy  
    19.02. 15.00-19.00 wieczór filmowy  
    21.02. 14.00-18.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności  
    22.02. 15.00-19.00 wyjście na lodowisko  
    26.02. 15.00-17.00 zajęcia sensoryczne  
9. Jurczewska Kinga K. 05.02. 15.00-18.00 zajęcia plastyczne 22 godz.
    08.02. 14.00-17.00 zajęcia animacyjne  
    12.02. 14.30-17.30 zajęcia plastyczne - Walentynki  
    15.02. 14.00-17.00 gry i zabawy  
    19.02. 15.00-19.00 wieczór filmowy  
    22.02. 14.00-17.00 gry i zabawy  
    26.02. 15.00-18.00 zajęcia sensoryczne  
V Osiedle Nowe Miasto
10. Dołęgowska Katarzyna 07.02. 14.00-17.00 gry i zabawy ruchowe 20 godz.
    11.02. 14.00-17.30 zajęcia sportowe  
    12.02. 14.00-17.30 zajęcia plastyczne  
    13.02. 14.00-18.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności  
    14.02 14.00-17.00 gry i zabawy ruchowe  
    18.02. 14.00-17.00 zajęcia plastyczne  
VI Osiedle Piaski
11. Puchalska Aneta 04.02. 14.00-17.00 zajęcia plastyczne 23 godz.
12. Sajewicz Anna 05.02. 14.00-17.00 gry i zabawy ruchowe  
    06.02. 14.00-19.00 wyjście do Escape Roomu na Os. Dojlidy  
    11.02. 14.00-17.00 zajęcia chemiczne  
    12.02. 14.30-17.00 walentynkowa zabawa  
    14.02. 14.00-18.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności  
    19.02. 14.30-17.00 Dzień Książki  
VII Osiedle Piasta
13. Kurmiłko Sylwia 01.02. 09.00–14.00 + impreza programowa „Bal Karnawałowy” 25 godz.
14. Samociuk Ewa 05.02. 14.00–17.00 gry i zabawy SP nr 10
    07.02 13.30–17.30 wyjście do Muzeum Podlaskiego w Białymstoku  
    12.02. 14.00–17.00 zajęcia tematyczne – „Walentynki”  
    15.02. 13.00–16.00 zajęcia poświęcone Izabeli Branickiej  
    19.02. 15.30–19.30 wyjście na lodowisko  
    26.02. 14.30–17.30 zajęcia artystyczne  
VIII Osiedle Przyjaźń
15. Gauk Ewelina 04.02. 14.00-17.00 zajęcia integracyjne 20 godz.
16. Stryjewska Julita 07.02. 14.00-17.00 gry i zabawy rekreacyjne  
    11.02. 14.00-17.00 przyjaźń - zajęcia plastyczne  
    13.02. 14.00-18.00 wieczór filmowy, gry i zabawy ruchowe  
    18.02. 14.00-16.30 zajęcia sportowe  
    27.02. 14.30-19.00 wyjście do Escape Room na Os. Dojlidy  
IX Osiedle Skorupy
17. Dyszkiewicz Gabriela P. 04.02. 14.00-17.00 zajęcia sportowe 30 godz.
    06.02. 14.00-17.00 zajęcia plastyczne  
    09.02. 10.00-13.30 wyjście na sanki  
    11.02. 15.00-19.00 wyjście na lodowisko  
    13.02. 14.30-18.00 wieczór filmowy  
    14.02. 14.00-17.00 zajęcia plastyczne z decoupage  
    18.02. 14.00-18.00 wyjście do kina  
    20.02. 14.00-17.00 zajęcia animacyjne  
    25.02. 14.00-17.00 zajęcia sportowe  
18. Grabarczyk Kacper 04.02. 10.00-14.00 wyjście do Ośrodka Kibice Razem 24 godz.
    05.02. 14.45-17.15 zajęcia sportowe  
    07.02. 16.15-18.45 zajęcia sportowe  
    12.02. 14.45-17.15 zajęcia sportowe  
    14.02. 16.15-18.45 zajęcia sportowe  
    19.02. 14.45-17.15 zajęcia sportowe  
    21.02. 16.15-18.45 zajęcia sportowe  
    26.02. 14.45-17.15 zajęcia sportowe  
    28.02. 16.15-18.45 zajęcia sportowe  
19. Piotrowska Izabela 01.02. 10.45-14.15 impreza programowa "Bal Karnawałowy" 30 godz.
    04.02. 14.00-17.00 zajęcia sportowe  
    08.02. 14.00-17.00 zajęcia rekreacyjne  
    09.02. 10.00-13.30 wyjście na sanki  
    11.02. 15.00-19.00 wyjście na lodowisko  
    15.02. 14.00-17.00 eksperymenty  
    18.02. 14.00-18.00 wyjście do kina  
    22.02. 14.00-17.00 zajęcia plastyczne  
    25.02. 14.00-17.00 zajęcia sportowe  
X Osiedle Słoneczny Stok
20. Poznańska Irmina K. 09.02. 10.00-14.00 wyjście na lodowisko 25 godz.
    11.02. 16.30-18.30 zajęcia plastyczne  
    16.02. 10.00-14.00 wyjście do muzeum  
    18.02. 16.30-18.30 zajęcia sensoryczne barwnikami spożywczymi  
    20.02. 16.30-18.30 zajęcia kulinarne  
    21.02. 16.30-19.00 wieczór filmowy  
    23.02. 10.00-14.00 wyjście do Papugarni ARA  
    26.02. 16.30-18.30 gry i zabawy integracyjne  
    28.02. 16.30-19.00 tłusty czwartek – impreza z poczęstunkiem  
XI Osiedle Starosielce (ul. Barszczańska)
21. Chodnicka Agnieszka 02.02. 10.00-15.00 zajęcia na śniegu 50 godz.
    07.02. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne, taneczne  
    08.02. 14.00-19.00 zajęcia ogólnorozwojowe  
    09.02. 10.00-15.00 zajęcia ruchowe  
    12.02. 14.00-19.00 zajęcia sensoryczne  
    13.02. 14.00-19.00 zajęcia „walentynkowe”  
    15.02. 14.00-19.00 zajęcia ogólnorozwojowe  
    16.02. 10.00-15.00 zajęcia sensoryczne  
    18.02. 14.00-19.00 zajęcia taneczne  
    20.02. 14.00-19.00 zajęcia chemiczne  
22. Koczewska Karolina 01.02. 10.00-15.00 impreza programowa „Bal Karnawałowy” 40 godz.
    05.02. 14.00-19.00 gry i zabawy na osiedlu  
    06.02. 14.00-19.00 zajęcia o emocjach  
    14.02. 14.00-19.00 zajęcia o emocjach  
    18.02. 14.00-19.00 gry i zabawy na osiedlu  
    21.02. 14.00-19.00 zajęcia o emocjach  
    27.02. 14.00-19.00 gry i zabawy na osiedlu  
    28.02. 14.00-19.00 zajęcia o emocjach  
23. Konopka Sylwia 01.02. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne 50 godz.
    07.02. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne  
    09.02. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne  
    11.02. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne  
    12.02. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne  
    19.02. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne  
    23.02. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne  
    25.02. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne  
    26.02. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne  
    28.02. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne  
24. Oniśko Kacper 01.02. 10.00-15.00 zajęcia sportowe 50 godz.
    02.02. 10.00-15.00 zajęcia sportowe  
    08.02. 14.00-19.00 zajęcia sportowe  
    15.02. 14.00-19.00 zajęcia sportowe  
    19.02. 14.00-19.00 zajęcia sportowe  
    20.02. 14.00-19.00 zajęcia sportowe  
    21.02. 14.00-19.00 zajęcia sportowe  
    22.02. 14.00-19.00 zajęcia sportowe  
    23.02. 10.00-15.00 zajęcia sportowe  
    24.02. 09.00-14.00 zajęcia sportowe  
25. Pilis Patrycja 06.02. 14.00-19.00 zajęcia plastyczno - ruchowe 20 godz.
    13.02. 14.00-19.00 zajęcia plastyczno - ruchowe  
    22.02. 14.00-19.00 zajęcia plastyczno - ruchowe  
    27.02. 14.00-19.00 zajęcia plastyczno - ruchowe  
26. Radziwoniuk Tomasz 01.02. 14.00-19.00 zajęcia artystyczne 20 godz.
    05.02. 14.00-19.00 zajęcia muzyczne  
    16.02. 10.00-15.00 zajęcia sportowe  
    26.02. 14.00-19.00 zajęcia arteterapeutyczne  
27. Stryjewska Julita 06.02. 14.00-19.00 zajęcia o emocjach, gry i zabawy 20 godz.
    14.02. 14.00-19.00 zajęcia o emocjach, zajęcia plastyczne  
    21.02. 14.00-19.00 zajęcia o emocjach, gry i zabawy  
    28.02. 14.00-19.00 zajęcia o emocjach, zajęcia plastyczne  
XII Osiedle Zielone Wzgórza
28. Gauk Ewelina 05.02. 14.00-17.00 zajęcia plastyczne - decoupage 30 godz.
    06.02. 15.00-18.00 gry i zabawy rekreacyjne SP nr 44
    14.02. 15.00-19.00 wyjście na lodowisko  
    15.02. 15.00-18.00 tworzenie gniotków  
    19.02. 15.00-18.00 dzień gier planszowych  
    21.02. 14.00-19.00 wyjście do Escape Room  
    22.02. 15.00-18.00 pokój zmysłów  
    25.02. 15.00-18.00 teleturniej FAMILIADA  
    26.02. 15.00-18.00 zajęcia sportowe  
29. Sobolewska Monika 04.02. 15.00-17.00 gry i zabawy ruchowe 20 godz.
    11.02. 15.00-18.00 eksperymenty SP nr 44
    12.02. 15.00-19.00 warsztaty filmowe – Walentynki  
    14.02. 15.00-18.00 wyjście na lodowisko  
    18.02. 15.00-18.00 warsztaty „coś z niczego” – robimy naturalne kosmetyki  
    22.02. 15.00-18.00 Pokój zmysłów  
    25.02. 15.00-17.00 Teleturniej „Familiada”  
30. Puchalska Aneta 01.02. 11.00-14.00 dzień gry 20 godz.
    07.02. 14.30-17.30 zajęcia chemiczne ZSP nr 5
    08.02. 14.30-19.30 wyjście do Escape Room na Osiedlu Dojlidy  
    13.02. 14.30-17.30 Walentynkowa Zabawa  
    15.02. 14.30-17.30 gry i zabawy ruchowe  
    21.02. 14.30-17.30 Ja i moje emocje  
31. Sajewicz Anna 01.02. 09.00-14.00 dzień gry 22 godz.
    07.02. 14.30-17.30 zajęcia chemiczne ZSP nr 5
    08.02. 14.30-19.30 wyjście do Escape Room na Osiedlu Dojlidy  
    13.02. 14.30-17.30 Walentynkowa Zabawa  
    15.02. 14.30-17.30 gry i zabawy ruchowe  
    21.02. 14.30-17.30 Ja i moje emocje  
XIII Podwórkowa Pracownia Kreatywności ul. Grochowa 4
32. Jurczewska Kinga K. 06.02. 14.30-18.30 wspomnienia ferii 40 godz.
33. Pojawa Wioletta 07.02. 14.30-18.30 zajęcia plastyczne  
34. Jabłońska Paulina 12.02. 18.00-21.00 szkolenie wolontariusz - 13 godz.
    13.02. 14.30-18.30 dzień radia (13, 16, 20.02.)
    14.02. 14.30-18.30 Walentynki  
    16.02. 09.00-14.00 warsztaty decoupage  
    20.02. 14.30-18.30 zajęcia plastyczne, karnawał  
    21.02. 14.30-18.30 dzień podróżnika  
    27.02. 14.30-18.30 zajęcia chemiczne  
    28.02. 14.30-18.30 zajęcia artystyczne