Wychowawca podwórkowy marzec 2019 - Wychowawca podwórkowy 2019 rok - KMP Białystok

Wychowawca podwórkowy 2019 rok

Wychowawca podwórkowy marzec 2019

 

HARMONOGRAM MIEJSKIEGO PROGRAMU "WYCHOWAWCA PODWÓRKOWY" MARZEC 2019
Lp. Wychowawca Dzień zajęć Uwagi
I Osiedle Bema
1. Kurmiłko Sylwia 04.03. 15.30-18.30 zajęcia teatralne 20 godz.
    15.03. 14.00-17.00 zajęcia artystyczne  
    18.03. 15.30-18.30 Światowy Dzień Lasów i Wody  
    22.03. 16.30-20.30 wyjście na mecz UKS Dojlidy  
    28.03. 14.00-18.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności  
    29.03. 14.00-17.00 zajęcia o tolerancji  
2. Żeruń Małgorzata 04.03. 15.30-18.30 warsztaty teatralne 20 godz.
    07.03. 15.30-18.30 zajęcia artystyczne  
    14.03. 15.30-18.30 zajęcia rekreacyjne  
    18.03. 15.30-18.30 Międzynarodowy Dzień Lasów i Wody  
    21.03. 14.30-18.30 "W poszukiwaniu wiosny" - spacer do parku  
    28.03. 14.00-18.00 warsztaty kreatywności  
II Osiedle Białostoczek
3. Dyszkiewicz Gabriela P. 04.03. 15.30-18.30 zajęcia sportowe 20 godz.
    06.03. 14.00-17.00 zajęcia integracyjne  
    11.03. 15.00-18.00 zajęcia integracyjne  
    13.03. 14.00-18.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności  
    18.03. 15.00-18.00 zajęcia animacyjne  
    20.03. 14.30-18.30 wieczór filmowy  
III Osiedle Centrum
4. Jurczewska Kinga K. 04.03. 14.00-19.00 wyjście do "Escape Room" 22 godz.
    11.03. 14.00-17.30 zajęcia plastyczne  
    16.03. 14.00-18.00 wyjście na mecz Jagiellonii Białystok  
    18.03. 14.00-17.30 gry i zabawy  
    25.03. 14.00-17.00 zajęcia plastyczne  
    26.03. 14.00-17.00 zajęcia animacyjne  
5. Korytkowska Joanna 04.03. 14.00-19.00 wyjście do "Escape Room" 20 godz.
    05.03. 14.00-17.30 wieczór filmowy  
    11.03. 14.00-17.30 zajęcia plastyczne  
    12.03. 14.30-18.30 zajęcia rekreacyjne; wyjście na warsztaty z lalkoterapii  
    18.03. 14.00-18.00 gry i zabawy  
IV Osiedle Dojlidy (ul. Dojnowska)
6. Radziwoniuk Tomasz 05.03. 15.15-19.15 zajęcia tematyczne: "Współczesny świat" 20 godz.
    12.03. 15.15-19.15 warsztaty asertywności  
    19.03. 15.15-19.15 zajęcia muzyczne  
    26.03. 15.15-19.15 gry i zabawy rekreacyjne - gra terenowa  
    28.03. 15.15-19.15 zajęcia tematyczne: "Szkoła jakiej nie znamy"  
7. Sobolewska Monika 06.03. 15.15-19.15 zaj. plast. - biżuteria z masy porcel. i stojaki na telefon 30 godz.
    07.03. 15.15-19.15 Dzień Kobiet - "domowe Spa"  
    13.03. 15.15-18.45 wiosenne porządki  
    19.03. 16.00-19.30 zajęcia muzyczne  
    20.03. 15.15-19.15 warsztaty "coś z niczego"  
    22.03. 15.30-19.30 turniej piłkarzyków + wyjście na mecz UKS Dojlidy  
    26.03. 16.00-19.00 gra terenowa  
    29.03. 15.15-19.15 zajęcia kulinarne - piknik  
V Osiedle Leśna Dolina
8. Dyszkiewicz Gabriela P. 07.03. 14.00-18.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności 26 godz.
    08.03. 14.00-17.00 zajęcia animacyjne  
    12.03. 15.00-18.00 wieczór gier planszowych  
    14.03. 14.00-19.00 wyjście do "Escape Room"  
    15.03. 14.00-17.00 zajęcia animacyjne  
    19.03. 15.00-19.00 wieczór filmowy  
    22.03. 16.00-20.00 wyjście na mecz UKS Dojlidy  
9. Jurczewska Kinga K. 01.03. 14.00-17.00 zajęcia sportowe 23 godz.
    05.03. 15.00-18.00 zajęcia plastyczne  
    08.03. 14.00-17.00 zajęcia animacyjne  
    12.03. 15.00-18.00 wieczór gier planszowych  
    15.03. 14.00-17.00 zajęcia animacyjne  
    19.03. 15.30-19.00 wieczór Filmowy  
    22.03. 16.00-20.30 wyjście na mecz UKS Dojlidy  
VI Osiedle Nowe Miasto
10. Dołęgowska Katarzyna 05.03. 14.00-17.00 gry i zabawy ruchowe 25 godz.
    12.03. 14.00-17.00 zajęcia sportowe  
    14.03. 14.00-17.30 zajęcia muzyczne; quiz "Jaka to melodia?"  
    18.03. 14.00-17.00 zajęcia plastyczne  
    20.03. 14.00-18.30 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności  
    25.03. 14.00-17.00 zajęcia plastyczne  
    30.03. 09.00-14.00 wyjście do Jumper Parku, spacer "w poszuk. wiosny"  
VII Osiedle Piaski
11. Puchalska Aneta 05.03. 14.00-17.00 zajęcia plastyczne 24 godz.
12. Sajewicz Anna 12.03. 14.00-17.00 gry i zabawy ruchowe 21 godz. (bez 22.03.)
    14.03. 14.00-18.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności  
    19.03. 14.00-17.00 "Wiosno, wiosno ach to Ty" - wyjście do parku  
    22.03. 17.00-20.00 wyjście na mecz UKS Dojlidy  
    23.03. 09.00-14.00 zajęcia artystyczne  
    26.03. 14.00-17.00 Familiada  
VIII Osiedle Piasta
13. Kurmiłko Sylwia 05.03. 15.00-19.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności 20 godz.
    07.03. 14.30-18.30 wyjście do Fabryki Misia SP nr 10
    12.03. 14.00-17.00 wieczór filmowy  
    14.03. 14.00-17.00 zajęcia sportowe  
    19.03. 14.00-17.00 "W poszukiwaniu wiosny"  
    26.03. 14.00-17.00 gry i zabawy ruchowe  
14. Samociuk Ewa 05.03. 15.00-19.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności 20 godz.
    07.03. 14.30-18.30 wyjście do Fabryki Misia SP nr 10
    14.03. 14.00-17.00 zajęcia sportowe  
    19.03. 14.00-17.00 "W poszukiwaniu wiosny"  
    22.03. 16.30-20.30 wyjście na mecz UKS Dojlidy  
    26.03. 14.00-16.00 gry i zabawy ruchowe  
IX Osiedle Przyjaźń
15. Chodnicka Agnieszka 04.03. 14.00-18.00 gry i zabawy rekreacyjne 22 godz.
    05.03. 16.00-18.00 zajęcia ogólnorozwojowe  
    11.03. 14.00-18.00 wyjście na strzelnicę UKS Kaliber  
    12.03. 16.00-18.00 zajęcia ogólnorozwojowe  
    18.03. 14.00-18.00 zajęcia chemiczne, gry i zabawy  
    19.03. 16.00-18.00 zajęcia ogólnorozwojowe  
    25.03. 14.00-18.00 pokój zmysłów  
16. Gauk Ewelina 04.03. 14.00-18.00 gry i zabawy rekreacyjne 20 godz.
    06.03. 14.00-18.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności  
    11.03. 14.00-18.00 wyjście na strzelnicę UKS KALIBER  
    15.03. 14.00-18.00 wieczór filmowy  
    25.03. 14.00-18.00 pokój zmysłów  
17. Stryjewska Julita 06.03. 14.00-18.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności 20 godz.
    11.03. 14.00-18.00 wyjście na strzelnicę UKS KALIBER  
    15.03. 14.00-18.00 wieczór filmowy  
    18.03. 14.00-18.00 zajęcia chemiczne, gry i zabawy  
    19.03. 14.00-18.00 zajęcia plastyczne  
X Osiedle Skorupy
18. Piotrowska Izabela 01.03. 14.00-17.00 zajęcia rekreacyjne 20 godz.
    06.03. 14.00-17.00 zajęcia plastyczne  
    15.03. 14.00-17.00 wieczór filmowy  
    16.03. 14.30-18.30 wyjście na mecz Jagiellonii Białystok  
    22.03. 16.30-20.30 wyjście na mecz UKS Dojlidy  
    29.03. 14.00-17.00 eksperymenty  
XI Osiedle Słoneczny Stok
19. Poznańska Irmina K. 11.03. 16.30-18.30 gry i zabawy integracyjne 25 godz.
    12.03. 16.30-19.00 zajęcia z elementami lalkoterapii  
    13.03. 16.30-19.00 zajęcia doświadczalne przy użyciu mleka i coca-coli  
    23.03. 10.00-15.00 wyjście do Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej  
    25.03. 16.30-18.30 zajęcia kulinarne  
    26.03. 16.30-18.30 zajęcia rekreacyjne  
    27.03. 16.30-18.30 zajęcia plastyczno - techniczne  
    28.03. 16.30-18.30 gry i zabawy planszowe  
    30.03. 09.00-14.00 wyjście do Parku Zwierzynieckiego i na gofry  
XII Osiedle Starosielce (ul. Barszczańska)
20. Chodnicka Agnieszka 01.03. 14.00-19.00 zajęcia ogólnorozwojowe 41 godz.
    06.03. 16.00-19.00 zajęcia plastyczne  
    08.03. 14.00-19.00 zajęcia ogólnorozwojowe  
    09.03. 11.00-15.00 zajęcia ruchowe  
    13.03. 16.00- 19.00 zajęcia ogólnorozwojowe  
    15.03. 14.00-19.00 zajęcia sensoryczne  
    20.03. 16.00-19.00 zajęcia ogólnorozwojowe  
    22.03. 14.00-19.00 spacer szukanie oznak wiosny  
    27.03. 16.00- 19.00 zajęcia ogólnorozwojowe  
    29.03. 14.00-19.00 robienie palm  
21. Koczewska Karolina 01.03. 10.00-15.00 godziny organizacyjne 55 godz.
    05.03. 14.00-19.00 gry i zabawy na osiedlu KOORDYNOWANIE
    07.03. 14.00-19.00 zajęcia o emocjach, spotkanie z rodzicami DZIAŁAŃ
    11.03. 14.00-19.00 gry i zabawy  
    12.03. 14.00-19.00 gry i zabawy  
    14.03. 14.00-19.00 zajęcia o emocjach  
    19.03. 14.00-19.00 gry i zabawy  
    20.03. 14.00-19.00 doświadczenia chemiczne  
    21.03. 14.00-19.00 zajęcia o emocjach, Pierwszy Dzień Wiosny  
    26.03. 14.00-19.00 gry i zabawy na osiedlu  
    28.03. 14.00-19.00 zajęcia o emocjach  
22. Konopka Sylwia 04.03. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii 50 godz.
    05.03. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne  
    09.03. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne  
    11.03. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii  
    12.03. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne  
    18.03. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii  
    19.03. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne  
    21.03. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne  
    25.03. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii  
    26.03. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne  
23. Oniśko Kacper 07.03. 14.00-19.00 zajęcia sportowe 50 godz.
    08.03. 14.00-19.00 zajęcia sportowe  
    09.03. 10.00-15.00 zajęcia sportowe  
    13.03. 14.00-19.00 zajęcia sportowe  
    15.03. 16.00-21.00 wyjście na mecz Superligi Tenisa Stołowego  
    16.03. 13.30-18.30 wyjście na mecz Jagiellonii Białystok  
    22.03. 16.00-21.00 wyjście na mecz Superligi Tenisa Stołowego  
    24.03. 09.00-14.00 wyjście na sparing do ZSP nr 2  
    27.03. 14.00-19.00 zajęcia sportowe  
    29.03. 14.00-19.00 zajęcia sportowe  
24. Radziwoniuk Tomasz 02.03. 10.00-15.00 zajęcia rekreacyjno-sportowe 35 godz.
    04.03. 14.00-19.00 zajęcia arteterapeutyczne  
    11.03. 14.00-19.00 zajęcia arteterapeutyczne  
    16.03. 14.00-19.00 wyjście na mecz Jagiellonii Białystok  
    18.03. 14.00-19.00 zajęcia arteterapeutyczne  
    23.03. 10.00-15.00 ludoterapia  
    25.03. 14.00-19.00 zajęcia arteterapeutyczne  
25. Stryjewska Julita 07.03. 14.30-19.30 spotkanie z rodzicami 20 godz.
    14.03. 14.00-19.00 zajęcia o emocjach, zajęcia plastyczne  
    21.03. 14.00-19.00 zajęcia o emocjach, gry i zabawy  
    28.03. 14.00-19.00 zajęcia o emocjach, zajęcia plastyczne  
XIII Osiedle Zielone Wzgórza
26. Gauk Ewelina 05.03. 14.30-17.30 gry i zabawy rekreacyjne 25 godz.
    08.03. 14.00-18.00 wieczór filmowy SP nr 44
    12.03. 14.00-18.00 wyjście na strzelnicę UKS KALIBER  
    13.03. 14.00-17.00 Kalambury  
    18.03. 14.00-18.00 zajęcia plastyczne  
    19.03. 15.00-18.00 zajęcia sportowe  
    20.03. 14.30-18.30 wyjście do pracowni kreatywności  
27. Puchalska Aneta 07.03. 14.15-17.15 gry i zabawy ruchowe 21 godz.
28. Sajewicz Anna 15.03. 14.15-17.15 zajęcia plastyczne ZSP nr 5
    16.03. 14.00-18.00 wyjście na mecz Jagiellonii Białystok  
    21.03. 14.00-19.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności  
    28.03. 14.15-17.15 zajęcia plastyczne  
    29.03. 14.15-17.15 Familiada  
XIV Podwórkowa Pracownia Kreatywności ul. Grochowa 4
29. Jurczewska Kinga K. 06.03. 14.30-18.30 Dzień olimpijczyka, zajęcia plastyczne 43 godz.
    07.03. 14.30-18.30 Dzień Kobiet - kartki techniką quilling, żelki do kąpieli  
    13.03. 12.00-14.00 akcja promocyjna w szkołach  
    13.03. 14.30-18.30 zajęcia artystyczne - magnesy techniką decoupage  
    14.03. 11.00-14.00 akcja promocyjna w szkołach  
    14.03. 14.30-18.30 tworzenie kosmetyków  
    16.03. 08.50-13.50 warsztaty wiosenne dla rodziców  
    20.03. 14.30-18.30 Dzień Szczęścia - tworzenie magnesów  
    21.03. 14.00-19.00 Pierwszy Dzień Wiosny  
    27.03. 14.30-18.30 Międzynarodowy Dzień Teatru - tworzenie kukiełek  
    28.03. 14.30-18.30 Dzień żelków - żelki do kąpieli, zajęcia plastyczne  
30. Pojawa Wioletta 06.03. 14.30–18.30 zajęcia artystyczne UMOWA
31. Jabłońska Paulina 16.03. 09.00–14.00 zajęcia artystyczne wolontariusz - 13 godz.
    20.03. 14.30–18.30 zajęcia artystyczne