Wychowawca podwórkowy kwiecień 2019 - Wychowawca podwórkowy 2019 rok - KMP Białystok

Wychowawca podwórkowy 2019 rok

Wychowawca podwórkowy kwiecień 2019

 

HARMONOGRAM MIEJSKIEGO PROGRAMU "WYCHOWAWCA PODWÓRKOWY" KWIECIEŃ 2019
       
Lp. Wychowawca Dzień zajęć Uwagi
I Osiedle Bema
1. Kurmiłko Sylwia 04.04. 14.00-18.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności 20 godz.
    05.04. 14.00-17.00 gry i zabawy ruchowe  
    09.04. 16.45-20.45 wyjście na mecz Jagiellonii Białystok  
    12.04. 14.00-17.00 zajęcia plastyczne  
    15.04. 14.00-17.00 gry i zabaw ruchowe  
    26.04. 14.00-17.00 wyjście plenerowe - "Węglówka"  
II Osiedle Białostoczek
2. Dyszkiewicz Gabriela P. 04.04. 15.00-18.30 zajęcia plastyczne 20 godz.
    08.04. 15.30-18.30 zajęcia sportowe  
    11.04. 15.00-18.30 wieczór filmowy  
    15.04. 15.30-18.30 zajęcia animacyjne  
    17.04. 14.00-18.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności  
    24.04. 15.00-18.00 zajęcia plastyczne  
III Osiedle Centrum
3. Korytkowska Joanna 02.04. 14.30-18.30 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności 20 godz.
    08.04. 14.00-19.00 wyjście do "Escape Room"  
    10.04. 14.00-18.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności  
    15.04. 14.00-17.00 zajęcia animacyjne  
    25.04. 15.00-19.00 impreza programowa "Dzień Ziemi  
IV Osiedle Dojlidy (ul. Dojnowska)
4. Radziwoniuk Tomasz 02.04. 15.15-19.15 warsztaty "Coś z niczego" 20 godz.
    09.04. 15.15-19.15 warsztaty filmowe  
    11.04. 15.15-19.15 zajęcia plastyczne "Święta tuż tuż"  
    16.04. 15.00-19.00 zajęcia plastyczne  
    18.04. 15.00-19.00 gry i zabawy rekreacyjne  
5. Sobolewska Monika 02.04. 15.30-18.00 warsztaty "coś z niczego" 25 godz.
    04.04. 15.15-18.15 warsztaty kreatywności  
    15.04. 15.15-18.45 zajęcia muzyczne  
    16.04. 15.30-19.30 zajęcia plastyczne  
    17.04. 15.15-19.15 warsztaty filmowe  
    25.04. 15.15-19.15 impreza programowa "Dzień Ziemi"  
    26.04. 15.30-19.30 zajęcia muzyczne  
V Osiedle Nowe Miasto
6. Dołęgowska Katarzyna 01.04. 14.00-17.30 gry i zabawy ruchowe 20 godz.
    02.04. 14.00-17.30 zajęcia sportowe  
    08.04. 14.00-17.00 zajęcia plastyczne  
    09.04. 16.30-20.30 wyjście na mecz Jagiellonii Białystok  
    10.04. 14.00-17.00 zajęcia plastyczne  
    11.04. 14.00-17.00 zajęcia plastyczne oraz ruchowe  
7. Wybraniak Milena 01.04. 14.00-17.00 zajęcia w ruchowe i plastyczne 20 godz.
    05.04. 15.00-17.00 zajęcia plastyczne i ruchowe  
    09.04. 16.30-20.30 wyjście na mecz Jagiellonii Białystok  
    15.04. 10.00-14.00 zajęcia w ruchowe i plastyczne  
    26.04. 14.00-17.00 zajęcia ruchowe i plastyczne  
    29.04. 09.00-13.00 zajęcia ruchowe i plastyczne  
VI Osiedle Piaski
8. Puchalska Aneta 01.04. 14.00-17.30 gry i zabawy ruchowe 25 godz.
9. Sajewicz Anna 02.04. 14.00-17.30 zajęcia filmowe 28 godz.
    09.04. 15.00-19.00 gry i zabawy ruchowe (15.15-16.15 A. Puchalska)  
    15.04. 14.00-17.30 wyjście do ZOO  
    16.04. 14.00-17.30 spacer i wyjście na warsztaty do Muzeum Wojska  
    18.04. 09.00-14.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności  
    23.04. 09.00-14.00 wyjście na kompleks sportowy na Os. Jaroszówka  
VII Osiedle Piasta
10. Kurmiłko Sylwia 01.04. 15.00-19.00 wyjście do "Escape Room" 20 godz. (bez 09.04.)
11. Samociuk Ewa 02.04. 14.00-17.00 gry i zabawy ruchowe 24 godz.
    08.04. 14.00-17.00 zajęcia artystyczne SP nr 10
    09.04. 16.30-20.30 wyjście na mecz Jagiellonii Białystok  
    11.04. 14.00-17.00 "Dobre zwyczaje z życiu codziennym"  
    18.04. 14.00-17.00 wyjście plenerowe "Węglówka"  
    25.04. 14.30-18.30 impreza programowa "Dzień Ziemi"  
VIII Osiedle Przyjaźń
12. Chodnicka Agnieszka 01.04. 14.00-18.00 gry i zabawy rekreacyjne 22 godz.
    02.04. 16.00-18.00 zajęcia ruchowe  
    09.04. 16.30-20.30 wyjście na mecz Jagiellonii Białystok  
    16.04. 15.30-19.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności  
    25.04. 15.00-18.30 imprezę programową "Dzień Ziemi"  
    29.04. 09.00-14.00 wyjście na Karaoke  
13. Gauk Ewelina 02.04. 16.00-18.00 zajęcia ruchowe 20 godz.
    08.04. 14.00-18.00 wieczór filmowy  
    09.04. 16.30-20.30 wyjście na mecz Jagiellonii Białystok  
    15.04. 15.00-17.00 wyjście na podwórko  
    16.04. 15.30-18.30 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności  
    29.04. 09.00-14.00 wyjście na Os. Jaroszówka  
IX Osiedle Skorupy
14. Jabłońska Paulina 02.04. 15.30-18.30 gry i zabawy integracyjne 20 godz.
    03.04. 15.00-18.00 gry i zabawy planszowe  
    08.04. 15.00-18.00 zajęcia plastyczne  
    09.04. 16.30-20.30 wyjście na mecz Jagiellonii Białystok  
    10.04. 15.00-18.00 zajęcia rekreacyjne  
    24.04. 14.30-18.30 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności  
15. Piotrowska Izabela 02.04. 15.30-18.30 zajęcia integracyjne 20 godz.
    05.04. 14.00-16.30 zajęcia plastyczne  
    09.04. 16.30-20.30 mecz Jagiellonii Białystok  
    12.04. 15.00-19.00 wyjście do "Escape Room"  
    24.04. 14.30-19.30 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności  
    26.04. 14.00-16.30 zajęcia sportowe  
X Osiedle Słoneczny Stok
16. Poznańska Irmina K. 09.04. 16.30-19.00 zajęcia kulinarne 20 godz.
    10.04. 16.30-19.00 wieczór filmowy  
    11.04. 16.30-19.00 zajęcia rekreacyjne  
    13.04. 10.00-15.00 wyjście na piknik  
    24.04. 16.30-19.00 spacer po okolicy  
    27.04. 10.00-15.00 wyjście do Parku Zwierzynieckiego  
XI Osiedle Starosielce (ul. Barszczańska)
17. Chodnicka Agnieszka 03.04. 16.00-19.00 zajęcia plastyczne 29 godz.
    05.04. 14.00-19.00 zajęcia sensoryczne  
    10.04. 16.00-19.00 zajęcia chemiczne  
    17.04. 14.00-19.00 zajęcia wielkanocne  
    24.04. 16.00-19.00 zajęcia ogólnorozwojowe  
    26.04. 14.00-19.00 zajęcia ruchowe  
    27.04. 10.00-15.00 zajęcia ruchowe  
18. Koczewska Karolina 02.04. 14.00-19.00 Fit wtorek 50 godz.
    04.04. 14.00-19.00 zajęcia o emocjach KOORDYNOWANIE
    05.04 10.00-15.00 koordynowanie działań DZIAŁAŃ
    09.04. 14.00-19.00 Fit wtorek  
    11.04. 13.00-16.00 zajęcia o emocjach  
    15.04. 09.00-15.00 gry i zabawy na osiedlu  
    16.04. 09.00-14.00 Fit wtorek  
    17.04. 09.00-15.00 gry i zabawy na osiedlu  
    18.04. 12.00-17.00 zajęcia o emocjach  
    25.04. 14.00-19.00 impreza programowa "Dzień Ziemi"  
19. Konopka Sylwia 01.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii 50 godz.
    02.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne  
    08.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii  
    09.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne  
    15.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii  
    16.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne  
    23.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne  
    27.04. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne  
    29.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne  
    30.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii  
20. Oniśko Kacper 05.04. 14.00-19.00 zajęcia sportowe 45 godz.
    09.04. 16.30-21.30 wyjście na mecz Jagiellonii Białystok  
    18.04. 09.00-14.00 zajęcia sportowe  
    19.04. 09.00-14.00 zajęcia sportowe  
    23.04. 14.00-19.00 zajęcia sportowe  
    27.04. 10.00-15.00 zajęcia sportowe  
    28.04. 10.00-15.00 zajęcia sportowe  
    29.04. 14.00-19.00 zajęcia sportowe  
    30.04. 14.00-19.00 zajęcia sportowe  
21. Radziwoniuk Tomasz 01.04. 14.00-19.00 zajęcia arteterapeutyczne 30 godz.
    08.04. 14.00-19.00 zajęcia arteterapeutyczne  
    15.04. 14.00-19.00 zajęcia arteterapeutyczne  
    18.04. 09.00-14.00 gry i zabawy rekreacyjne  
    23.04. 14.00-19.00 zajęcia arteterapeutyczne  
    30.04. 14.00-19.00 zajęcia arteterapeutyczne  
22. Stryjewska Julita 04.04. 14.00-19.00 zajęcia o emocjach 40 godz.
    05.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne  
    09.04. 14.00-19.00 wykonywanie dekoracji wielkanocnych  
    11.04. 14.00-19.00 zajęcia o emocjach, seans filmowy  
    15.04. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne  
    17.04. 10.00-15.00 zajęcia taneczne, gry i zabawy  
    18.04. 12.00-17.00 zajęcia o emocjach, gry i zabawy na dworze  
    19.04. 09.00-14.00 zajęcia rekreacyjne  
XII Osiedle Zielone Wzgórza
23. Gauk Ewelina 05.04. 14.00-18.00 gry i zabawy animacyjne 20 godz.
    10.04. 14.00-18.00 zajęcia plastyczne SP nr 44
    12.04. 14.00-18.00 wycieczka po Białymstoku  
    17.04. 14.00-18.00 wyjście na Os. Jaroszówka  
    26.04. 14.00-18.00 wieczór filmowy  
24. Puchalska Aneta 04.04. 14.00–17.30 gry i zabawy ruchowe 28 godz.
25. Sajewicz Anna 05.04. 14.00–17.30 zajęcia plastyczne SP nr 44
    11.04. 14.00–19.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności  
    12.04. 14.00–17.30 zajęcia filmowe  
    13.04. 09.20–14.20 wyjście do Muzeum Wojska i spacer do ZOO  
    25.04. 14.30–18.30 impreza programowa „Dzień Ziemi”  
    26.04. 14.00–17.30 zajęcia sportowe  
XIII Podwórkowa Pracownia Kreatywności ul. Grochowa 4
26. Jurczewska Kinga K. 03.04. 14.00-19.00 zajęcia artystyczne 40 godz.
    04.04. 14.00-19.00 zajęcia artystyczne  
    11.04. 14.00-19.00 zajęcia artystyczne  
    12.04. 14.00-19.00 zajęcia artystyczne  
    13.04. 10.00-15.00 wielkanocne rodzinne warsztaty  
    17.04. 10.00-15.00 zajęcia artystyczne  
    18.04. 09.00-14.00 zajęcia artystyczne  
    24.04. 14.00-19.00 zajęcia artystyczne  
27. Pojawa Wioletta   UMOWA