Wchowawca podwórkowy wrzesień 2019 - Wychowawca podwórkowy 2019 rok - KMP Białystok

Wychowawca podwórkowy 2019 rok

Wchowawca podwórkowy wrzesień 2019

HARMONOGRAM MIEJSKIEGO PROGRAMU "WYCHOWAWCA PODWÓRKOWY" WRZESIEŃ 2019  
         
Lp. Wychowawca Dzień zajęć Uwagi  
I Osiedle Bema  
1. Kurmiłko Sylwia 03.09. 14.30-18.30 pożegnanie wakacji 36 godz.  
    05.09. 14.00-19.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności    
    10.09. 14.00-19.00 wyjście na plac zabaw    
    17.09. 14.30-18.30 zajęcia artystyczne    
    19.09. 14.30-18.30 zajęcia o tematyce patriotycznej - akcja "BohaterOn"    
    20.09. 14.00-19.00 wyjście na zajęcia dramowe    
    24.09. 14.00-19.00 wyjście do lokalu programowego - karaoke    
    28.09. 14.45-18.45 wyjście na mecz Jagielloni Białystok    
2. Żeruń Małgorzata 03.09. 14.30-18.30 pożegnanie wakacji 20 godz.  
    05.09. 14.30-18.30 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności    
    10.09. 14.30-18.30 wyjście na plac zabaw    
    17.09. 14.30-18.30 zajęcia artystyczne    
    19.09. 14.30-18.30 zajęcia o tematyce patriotycznej – akcja „BohaterOn”    
II Osiedle Centrum  
3. Korytkowska Joanna 04.09. 17.00-21.00 wyjście na koncert "Rockujemy Coolturalnie" 35 godz.  
    09.09. 14.00-19.00 wyjście na Cmentarz Wojskowy    
    10.09. 15.30-20.30 zaj. ruchowe, wyjście na mecz Jagiellonii Białystok    
    13.09. 14.00-18.00 gry i zabawy ruchowe    
    23.09. 14.00-18.00 warsztaty kreatywne    
    24.09. 14.00-18.00 wyjście do Galerii "Arsenał"    
    25.09. 14.00-19.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności    
    30.09. 14.30-18.30 gry i zabawy ruchowe    
III Osiedle Dojlidy  
4. Omilianowicz Aleksandra 04.09. 13.30-18.00 zajęcia integracyjne 30 godz.  
    09.09. 14.00-18.00 zajęcia sportowe SP nr 31  
    11.09. 14.00-18.00 zajęcia plastyczne    
    14.09. 11.00-16.00 festyn przy SP nr 31    
    16.09. 14.00-18.00 zajęcia kulinarne    
    28.09. 14.30-19.00 wyjście na mecz Jagiellonii Białystok    
    30.09. 14.00-18.00 seans filmowy    
5. Piotrowska Izabela 04.09. 13.30-18.00 zajęcia integracyjne 25 godz.  
    09.09. 14.00-18.00 zajęcia sportowe SP nr 31  
    11.09. 14.00-18.00 zajęcia plastyczne    
    14.09. 11.00-16.00 festyn przy SP nr 31    
    16.09. 14.00-17.30 zajęcia kulinarne    
    30.09. 14.00-18.00 seans filmowy    
6. Rafałowski Sebastian R. 04.09. 13.30-18.00 zajęcia integracyjne 25 godz.  
    09.09. 14.00-18.00 zajęcia sportowe z elementami tańca SP nr 31  
    11.09. 14.00-17.00 zajęcia plastyczne    
    14.09. 11.00-16.00 festyn przy SP nr 31    
    16.09. 14.00-18.00 zajęcia kulinarne    
    28.09. 14.30-19.00 wyjście na mecz Jagiellonia Białystok    
7. Sobolewska Monika 02.09. 14.00-18.00 warsztaty "coś z niczego" - zielnik 50 godz.  
    03.09. 15.15-19.15 warsztaty filmowe lokal ul. Dojnowska  
    04.09. 15.15-19.15 zajęcia kulinarne    
    05.09. 15.15-19.15 dzień gier planszowych    
    06.09. 15.15-17.15 sprzątanie Cmentarza Wojskowego    
    09.09. 15.15-19.15 generalne sprzątanie lokalu    
    10.09. 15.15-19.15 gry i zabawy na świeżym powietrzu    
    11.09. 15.15-19.15 warsztaty "coś z niczego"    
    12.09. 15.15-19.15 zajęcia muzyczne - "Jaka to melodia?"    
    16.09. 15.15-19.15 wyjazd na plac zabaw na Os. Jaroszówka    
    17.09. 15.15-19.15 Gra "50"    
    18.09. 15.15-19.15 zajęcia muzyczno-ruchowe    
    19.09. 15.15-19.15 warsztaty "coś z niczego"    
IV Osiedle Nowe Miasto  
8. Dołęgowska Katarzyna 17.09. 14.00-17.30 zajęcia integracyjne 20 godz.  
    18.09. 14.00-18.30 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności    
    19.09. 14.00-17.00 zajęcia plastyczne    
    23.09. 14.00-17.00 zajęcia sportowe    
    24.09. 14.00-17.00 gry i zabawy ruchowe    
    25.09. 14.00-17.00 zajęcia plastyczne    
V Osiedle Piaski  
9. Puchalska Aneta 03.09. 14.00–18.00 zajęcia integracyjne, gry i zabawy ruchowe 38 godz.  
    05.09. 13.30–16.00 zajęcia plastyczne    
    07.09. 09.00–14.00 wyjazd do Świętej Wody    
    10.09. 14.00–18.00 wyjście do „Akcent ZOO” i plac zabaw    
    12.09. 13.30–16.00 zabawy chustą animacyjną    
    14.09. 09.00–14.00 wyjście do Parku Planty i na festyn na Os. Dojlidy    
    17.09. 14.00–18.00 podchody w Parku Konstytucji 3 Maja    
    19.09. 13.30–16.00 gry i zabawy ruchowe    
    24.09. 14.00–18.00 zajęcia teatralne    
    26.09. 13.30–16.00 teleturniej    
    30.09. 13.30–15.30 turniej sportowy    
10. Sajewicz Anna 03.09. 14.00-18.00 zajęcia integracyjne, gry i zabawy ruchowe 38 godz.  
    05.09. 13.30-16.00 zajęcia plastyczne    
    07.09. 09.00-14.00 wyjazd do Świętej Wody    
    10.09. 16.30-20.30 wyjście na mecz reprezentacji U-21    
    12.09. 13.30-16.00 zabawy chustą animacyjną    
    14.09. 09.00-14.00 wyjście do Parku Planty i na festyn na os. Dojlidy    
    17.09. 14.00-18.00 podchody w Parku Konstytucji 3 Maja    
    19.09. 13.30-16.00 gry i zabawy ruchowe    
    24.09. 14.00-18.00 zajęcia teatralne    
    26.09. 13.30-16.00 teleturniej    
    30.09. 13.30-15.30 turniej sportowy    
VI Osiedle Piasta  
11. Dudenko Emilia 01.09. 10.00-15.00 karaoke 40 godz.  
    02.09. 10.00-15.00 gry i zabawy ruchowe SP nr 19  
    03.09. 11.00-13.00 promowanie i organizacja zajęć    
    05.09. 14.00-18.00 zajęcia integracyjne    
    11.09. 14.00-18.00 zajęcia integracyjne    
    12.09. 14.00-18.00 wieczór filmowy    
    16.09. 14.00-18.00 gry i zabawy ruchowe    
    17.09. 14.00-18.00 gry i zabawy ruchowe    
    18.09. 14.00-18.00 zajęcia kreatywne    
    26.09. 14.00-18.00 zajęcia plastyczne    
12. Korytkowska Joanna 03.09. 11.00-13.00 zajęcia organizacyjne, promowanie zajęć 35 godz.  
    05.09. 14.00-18.00 zajęcia integracyjne SP nr 19  
    11.09. 14.00-18.00 integracja    
    12.09. 14.00-18.00 wieczór filmowy    
    16.09. 14.00-18.00 gry i zabawy ruchowe    
    17.09. 14.00-18.00 gry i zabawy ruchowe    
    18.09. 14.00-18.00 zajęcia kreatywne    
    19.09. 14.00-19.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności    
    26.09. 14.00-18.00 zajęcia plastyczne    
13. Kurmiłko Sylwia 02.09. 13.00-18.00 pożegnanie wakacji - grill na Stawach Marczukowskich 36 godz.  
    04.09. 14.00-18.00 wyjście - plac zabaw przy ul. A. Fredry SP nr 10  
    06.09. 14.00-19.00 wyjście na zajęcia dramowe    
    09.09. 14.00-18.00 gry i zabawy integracyjne    
    11.09. 14.00-19.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności    
    13.09. 13.30-18.30 wyjście na festyn przy SP nr 19    
    16.09. 14.00-18.00 zajęcia o tematyce patriotycznej - akcja "BohaterOn"    
    18.09. 14.00-18.00 zajęcia artystyczne    
14. Samociuk Ewa 02.09. 13.00-18.00 pożegnanie wakacji - grill na Stawach Marczukowskich 36 godz.  
    04.09. 14.00-18.00 wyjście plenerowe - plac zabaw A. Fredry SP nr 10  
    06.09. 14.00-19.00 wyjście na zajęcia dramowe    
    09.09 14.00-18.00 gry i zabawy integracyjne    
    11.09. 14.00-19.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności    
    16.09. 14.00-18.00 zajęcia o tematyce patriotycznej - akcja "BohaterOn"    
    18.09. 14.00-18.00 zajęcia artystyczne    
    28.09. 14.30-19.30 wyjście mecz Jagielloni Białystok    
VII Osiedle Przydworcowe  
15. Chodnicka Agnieszka 03.09. 14.00-18.00 zajęcia ruchowe 24 godz.  
    10.09. 14.00-18.00 wyjście do parku    
    16.09. 14.00-18.00 wyjście - zajęcia arteterapeutyczne    
    17.09. 14.00-18.00 wyjście na karaoke    
    23.09. 14.00-18.00 wyjście na Os. Starosiele - masy solne    
    24.09. 14.00-18.00 gry i zabawy na świeżym powietrzu    
16. Gauk Ewelina 10.09. 14.00-17.00 wyjście do Parku Planty 25 godz.  
    16.00. 14.00-18.00 wyjście na Os. Starosielce    
    17.09. 14.00-18.00 wyjście na Os. Starosielce - karaoke    
    23.09. 14.00-18.00 tworzenie masy solnej    
    24.09. 14.00-17.00 zajęcia ruchowe    
    27.09. 14.00-17.00 gry i zabawy animacyjne    
    30.00. 14.00-18.00 wycieczka po Białymstoku    
VIII Osiedle Słoneczny Stok  
17. Poznańska Irmina K. 03.09. 15.30-18.00 zajęcia integracyjne 25 godz.  
    05.09. 15.30-18.00 zajęcia plastyczno - techniczne    
    09.09. 15.30-18.00 wieczór filmowy    
    10.09. 15.30-18.00 zajęcia kulinarne    
    12.09. 15.30-18.00 zajęcia badawcze    
    16.09. 15.30-18.00 gry i zabawy ruchowe    
    17.09. 15.30-18.00 zajęcia animacyjne    
    18.09. 15.30-18.00 zajęcia sensoryczne    
    23.09. 15.30-18.00 zajęcia plastyczno - techniczne    
    24.09. 15.30-18.00 zajęcia animacyjne    
IX Osiedle Skorupy  
18. Jabłońska Paulina 03.09. 14.00–18.00 gry i zabawy integracyjne 28 godz.  
    05.09. 14.00–18.00 wyjście plenerowe na plac zabaw przy ul. Fredry    
    10.09. 14.00–18.00 wyjście na Os. Starosielce na karaoke    
    12.09. 14.00–18.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności    
    17.09. 14.00–17.00 zajęcia plastyczne    
    19.09. 14.00–18.00 zajęcia z kalkografii    
    24.09. 14.00–16.30 zabawy sensoryczne    
    26.09. 14.00–16.30 zajęcia rekreacyjne    
19. Samociuk Ewa 03.09. 14.00-18.00 gry i zabawy integracyjne 20 godz.  
    05.09. 14.00-18.00 wyjście plenerowe - plac zabaw A. Fredry    
    10.09. 14.00-18.00 wyjście do lokalu programowego na karaoke    
    12.09. 14.00-18.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności    
    19.09. 14.00-18.00 zajęcia z kalkografii    
X Osiedle Starosielce (ul. Barszczańska)  
20. Chodnicka Agnieszka 04.09. 14.00-19.00 gra w podchody 50 godz.  
    05.09. 14.00-19.00 gry i zabawy    
    11.09. 14.00-19.00 zajęcia z mas plastycznych    
    12.09. 14.00-19.00 zajęcia na świeżym powietrzu    
    13.09. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne    
    14.09. 10.00-15.00 zajęcia sportowe    
    18.09. 14.00-19.00 wyjście na cmentarz wojskowy    
    19.09. 14.00-19.00 zajęcia na świeżym powietrzu    
    20.09. 14.00-19.00 karaoke    
    21.09. 10.00-15.00 gry i zabawy    
21. Jarosiewicz Anna 02.09. 11.00-16.00 gry planszowe na osiedlu 50 godz.  
    04.09. 14.00-17.45 origami    
    05.09. 14.00-19.00 gry i zabawy na osiedlu    
    06.09. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne - kalkografia    
    11.09. 14.00-17.45 gry i zabawy na osiedlu    
    12.09. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne - malowanie kamieni    
    16.09. 14.00-17.45 gry i zabawy na osiedlu    
    17.09. 14.00-18.45 gry planszowe na osiedlu    
    25.09. 14.00-18.00 zajęcia plastyczne - maski z gipsu    
    26.09. 14.00-19.00 gry i zabawy na osiedlu    
    27.09. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne - malowanie masek z gipsu    
22. Koczewska Karolina 02.09. 10.00-15.00 koordynowanie działań 40 godz.  
    04.09. 14.00-19.00 gry i zabawy na podwórku KOORDYNOWANIE  
    06.09. 13.00-18.00 gry i zabawy na podwórku DZIAŁAŃ  
    09.09. 10.00-15.00 koordynowanie działań    
    13.09. 13.00-18.00 wyjście na festyn do SP nr 19    
    23.09. 10.00-15.00 koordynowanie działań    
    25.09. 14.00-19.00 gry i zabawy na podwórku    
    30.09. 14.00-19.00 gry i zabawy na podwórku    
23. Konopka Sylwia 02.09. 14.00-19.00 zajęci plastyczne z elementami arteterapii 50 godz.  
    09.09. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii    
    10.09. 14.00-19.00 karaoke    
    16.09. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii    
    19.09. 14.00-19.00 zajęcia taneczne    
    23.09. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii    
    24.09. 14.00-19.00 karaoke    
    27.09. 14.00-19.00 zajęcia muzyczno-rytmiczne    
    30.09. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii    
24. Oniśko Kacper 02.09. 14.00-19.00 zajęcia sportowe 50 godz.  
    03.09. 14.00-19.00 zajęcia sportowe    
    05.09. 14.00-19.00 zajęcia sportowe    
    06.09. 14.00-19.00 zajęcia sportowe    
    09.09. 14.00-19.00 zajęcia sportowe    
    10.09. 14.00-19.00 zajęcia sportowe    
    11.09. 14.00-19.00 zajęcia sportowe    
    24.09. 14.00-19.00 zajęcia sportowe    
    25.09. 14.00-19.00 zajęcia sportowe    
    26.09. 14.00-19.00 zajęcia sportowe    
25. Radziwoniuk Tomasz 02.09. 14.00-19.00 zajęcia arteterapeutyczne 50 godz.  
    03.09. 15.00-20.00 gry i zabawy rekreacyjne    
    07.09. 09.00-14.00 zajęcia sportowe    
    09.09. 14.00-19.00 zajęcia arteterapeutyczne    
    14.09. 09.00-14.00 zajęcia sportowe    
    16.09. 14.00-19.00 zajęcia arteterapeutyczne    
    17.09. 15.00-20.00 gry i zabawy rekreacyjne    
    21.09. 09.00-14.00 zajęcia sportowe    
    23.09. 14.00-19.00 zajęcia arteterapeutyczne    
    30.09. 14.00-19.00 zajęcia arteterapeutyczne    
26. Stryjewska Julita 02.09. 11.00-16.00 przygotowanie przedmiotów na kiermasz 50 godz.  
    06.09. 14.00-19.00 gry i zabawy    
    09.09. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne    
    11.09. 14.00-19.00 zajęcia z mas plastycznych    
    13.09. 14.00-19.00 organizacja festynu w SP nr 19    
    16.09. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne    
    20.09. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne    
    23.09. 14.00-19.00 gry i zabawy    
    25.09. 14.00-19.00 gry i zabawy    
    30.09. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne    
XI Osiedle Zielone Wzgórza  
27. Rafałowski Sebastian R. 12.09. 14.00-18.00 zajęcia integracyjne 25 godz.  
    13.09. 14.00-17.00 zabawy sportowe na świeżym powietrzu SP nr 44  
    17.09. 14.00-18.00 zabawy taneczne na świeżym powietrzu    
    24.09. 14.00-18.00 zajęcia terenowe    
    25.09. 14.00-17.00 gry i zabawy na świeżym powietrzu    
    27.09. 14.00-18.00 zabawy artystyczno - muzyczne    
    30.09. 14.00-17.00 zajęcia techniczno-plastyczne    
28. Puchalska Aneta 04.09. 13.30-15.30 zajęcia integracyjne, zajęcia plastyczne 38 godz.  
29. Sajewicz Anna 06.09. 14.00-18.00 gry i zabawy ruchowe ZSP nr 5  
    09.09. 13.30-15.30 zabawy chustą animacyjną    
    11.09. 13.30-15.30 gry i zabawy ruchowe    
    13.09. 14.00-19.00 wyjście na festyn przy SP nr 19    
    16.09. 13.30-15.30 zajęcia plastyczne    
    18.09. 13.30-16.00 turniej sportowy    
    20.09. 14.00-18.00 podchody w Parku Konstytucji 3 Maja    
    21.09. 09.00-14.00 wyjście do Podwórkowej Pracowni Kreatywności    
    23.09. 13.30-16.00 zajęcia plastyczne - Pani Jesień    
    25.09. 13.30-16.30 teleturniej    
    27.09. 14.00-18.00 zajęcia teatralne    
XII Podwórkowa Pracownia Kreatywności ul. Grochowa 4  
30. Jurczewska Kinga K. 04.09. 14.00-19.00 zajęcia kreatywne 30 godz.  
    05.09. 14.00-19.00 zajęcia kreatywne    
    11.09. 14.00-19.00 zajęcia kreatywne    
    12.09. 14.00-19.00 zajęcia kreatywne    
    25.09. 14.00-19.00 zajęcia kreatywne    
    26.09. 14.00-19.00 zajęcia kreatywne    
31. Pojawa Wioletta   UMOWA