43-latek zatrzymany z narkotykami
Policjanci z białostockiej patrolówki zatrzymali 43-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Do zatrzymania doszło na jednej z ulic w Białymstoku, gdy mężczyzna kłócił się z kolegą. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło na jednej z ulic miasta. Funkcjonariusze zauważylili dwóch mężczyzn, którzy w stosunku do siebie są bardzo agresywni. Podczas legitymowania, 46-latek powiedział mundurowym, że pokłócił się z 43-letnim kolegą i poniosły ich trochę emocje. W trakcie kontroli w kieszeni spodni młodszego z mężczyzn mundurowi znaleźli foliowy woreczek z białą krystaliczną substancją. Wstępne badanie wykazało, że jest to kryształ. 43-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.