Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi zabezpieczyli ponad 3 kilogramy marihuany

Data publikacji 07.05.2019

Dzielnicowi zabezpieczyli ponad 3 kilogramy marihuany. W związku z tą sprawą zatrzymanych zostało dwóch mężczyzn. 28 i 50-latek usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

Pod koniec kwietnia, dzielnicowi z Posterunku Policji w Michałowie, zabezpieczyli ogółem ponad 3 kilogramy marihuany.

Prawie 40 gramów środków odurzających ujawnili funkcjonariusze w jednym z mieszkań na terenie gminy Gródek. Policjanci, w trakcie przeprowadzanej interwencji, zauważyli menażkę oraz wagę elektroniczną. Jak się okazało przedmioty znajdowały się w mieszkaniu nie przez przypadek. W menażce mundurowi ujawnili susz koloru zielonego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Zatrzymany został 28-latek, który trafił do policyjnego aresztu.

To jednak nie koniec historii. Dzielnicowi, w toku prowadzonych czynności,  ustalili kolejnego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W domu 50-latka mundurowi ujawnili blisko 3 kilogramy suszu. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana.

Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

 

 

 

  • Zdjęcie kolorowe przedstawiające wagę oraz susz roślinny w menażce.
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca stolik, na którym znajduje się zabezpieczony susz roślinny przez funkcjonariuszy policji.
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca susz roślinny w metalowy naczyniu.
  • Fotografia kolorowa przedstawiające menażkę z suszem roślinnym.
  • Zdjęcie kolorowe przedstawiające plastikowy worek z zawartością suszu roślinnego.
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca na pierwszym planie metalową menażkę, w której policjanci ujawnili środki odurzające.
Powrót na górę strony