Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

POŚCIG ZA KIEROWCĄ BEZ UPRAWNIEŃ

Data publikacji 08.07.2019

Białostoccy policjanci po pościgu zatrzymali 29-latka, który nie zatrzymał się do kontroli. Jak się okazało mężczyzna był poszukiwany listem gończym i prowadził pojazd nie mając do tego uprawnień. Dodatkowo mężczyzna kierował będąc pod wpływem środków odurzających. Jeszcze dzisiaj 29-latek usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Wczoraj, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ścigali kierowcę, który na ulicy 100-lecia Państwa Polskiego nie zatrzymał się do kontroli. Mimo wydawanych poleceń i użycia sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych mężczyzna kontynuował ucieczkę. Uciekinier przemieszczał się krajową "ósemką" w kierunku Augustowa, po czym zjechał z głównej drogi i jechał przez okoliczne miejscowości. Do pościgu dołączyły kolejne policyjne patrole. W rejonie miejscowości Krasne Folwarczne patrol z białostockiej "patrolówki" zablokował mężczyźnie drogę. Po zatrzymaniu  okazało się, że 29-latek był poszukiwany listem gończym i  kierował nie mając do tego uprawnień. Dodatkowo, wstępne badanie na zawartość środków odurzających wykazało,  że prowadził on pojazd pod wpływem amfetaminy. Jeszcze dzisiaj nieodpowiedzialny kierowca usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

  • Fotografia kolorowa przedstawiająca radiowóz policyjny stojący na sygnałach, w tle policjantki.
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca zatrzymany po pościgu pojazd i zatrzymanie kierowcy.
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca po lewej policjantów dokonujących zatrzymania kierowcy po prawej pojazd, którym zatrzymany kierował.
Powrót na górę strony