Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Motocyklista zatrzymany po policyjnym pościgu

Data publikacji 30.08.2019

Policjanci z białostockiej "drogówki" zatrzymali po pościgu motocyklistę. Szybko wyszło na jaw, co było powodem ucieczki mężczyzny. 32-latek był poszukiwany i miał cofnięte uprawnienia do kierowania. Teraz losem nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 11 na trasie generalskiej w Białymstoku. Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku postanowili skontrolować mężczyznę kierującego motocyklem, który na widok nieoznakowanego radiowozu gwałtownie przyspieszył. 32-latek nie zatrzymywał się, mimo wydawanych poleceń. Mężczyzna daleko jednak nie zajechał. Najpierw zjechał na drogę serwisową, a następnie uderzył w krawężnik i wywrócił motocykl. To jednak nie koniec historii. 32-latek tuż po upadku próbował uciekać pieszo, jednak już po chwili został zatrzymany przez białostockiego policjanta. Szybko okazało się, co było powodem ucieczki mężczyzny. 32-latek był poszukiwany i miał cofnięte uprawnienia do kierowania. Teraz losem mężczyzny zajmie się sąd.

  • Fotografia kolorowa przedstawiająca zatrzymanie motocyklisty po pościgu
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca na pierwszym planie motocykl leżący oraz policjanta klęczącego nad zatrzymanym. Po prawej stronie nieoznakowany radiowóz policyjny
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca leżącego na ziemi motocyklistę po zatrzymaniu
Powrót na górę strony