Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymane za nielegalne posiadanie broni i znaczną ilość narkotyków

Data publikacji 17.10.2019

Białostoccy policjanci zatrzymali 52 i 33-latkę podejrzane o nielegalne posiadanie broni oraz znaczną ilość narkotyków. Kobiety usłyszały już zarzuty. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

We wtorek, białostoccy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku przy udziale Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego zatrzymali 52-latkę podejrzaną o nielegalne posiadanie broni. W mieszkaniu kobiety mundurowi zabezpieczyli broń wraz z magazynkiem, na którą 52-latka nie posiadała zezwolenia. Dodatkowo, w pomieszczeniach dzierżawionych przez podejrzaną, mundurowi ujawnili papierosy bez polskich znaków akcyzy oraz  nielegalny alkohol etylowy. Kryminalni pracujący nad sprawą jeszcze tego samego dnia zatrzymali córkę 52-latki podejrzaną o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W mieszkaniu młodszej kobiety mundurowi ujawnili blisko 100 gramów kryształków. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Dodatkowo, funkcjonariusze w trakcie wykonywania czynności, ujawnili w pojeździe i mieszkaniu 33-latki odzież z metkami, które prawdopodobnie pochodzą z przestępstwa. Policjanci ustalają wartość zabezpieczonego mienia oraz okoliczności zdarzenia. Kobiety usłyszały juz zarzuty. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

 • Fotografia kolorowa przedstawiająca kryształki amfetaminy .
 • Fotografia kolorowa przedstawiająca kryształki amfetaminy znajdujące się na wadze.
 • Fotografia kolorowa przedstawiająca nielegalny alkohol zabezpieczony przez policjantów.
 • Fotografia kolorowa przedstawiająca zatrzymaną w kajdankach założonych na ręce trzymane z tyłu prowadzoną  przez policjantów.
 • Fotografia kolorowa przedstawiająca zatrzymaną w kajdankach prowadzoną  przez policjantów.
 • Fotografia kolorowa przedstawiająca broń zabezpieczoną przez policjantów
Powrót na górę strony