Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 09.12.2019

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w jednym z mieszkań na terenie gminy Czarna Białostocka, zabezpieczyli blisko 90 gramów narkotyków. Do sprawy został zatrzymany 32-latek. Podejrzany w piątek usłyszał zarzuty. Teraz decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku w wyniku intensywnej pracy ustalili, że 32-letni mieszkaniec gminy Czarna Białostocka może posiadać narkotyki. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Funkcjonariusze ujawnili w mieszkaniu mężczyzny ponad 80 gramów białego proszku i blisko 7 gramów kryształków. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to amfetamina oraz substancja psychotropowa zawierająca 4-CMC. Podejrzany w piątek usłyszał zarzuty. Teraz decyzją sądu 32-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

  • Fotografia kolorowa przedstawiająca narkotyki ułożone na wadze
  • Fotografia korowa przedstawiająca dwa woreczki z zapięciem strunowym z zawartością narkotyków
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca kilkanaście woreczków z zapięciem strunowym ułożonych obok siebie z zawartością narkotyków
Powrót na górę strony