Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złamali zakaz-ujawnił ich dron

Data publikacji 07.04.2020

Białostoccy policjanci w związku z zadaniami wynikającymi z obecnej sytuacji wykorzystują w swojej służbie najnowszy sprzęt. Tym razem policyjny dron ujawnił osoby nieprzestrzegające wprowadzonych obostrzeń związanych z gromadzeniem się.

Policjanci każdego dnia sprawdzają przestrzeganie kwarantanny oraz wprowadzonego zakazu gromadzenia się. Z pomocą drona i kamery docierają tam, gdzie dojazd lub dojście jest znacznie utrudnione. Tak było również i tym razem. W sobotę, tuż po 17, policjanci wykorzystując drona zauważyli kilka osób, które nie stosują się do obowiązującego zakazu. Trzyosobowa grupa przebywała w miejscu mało widocznym, do którego nie ma możliwości dojazdu samochodem. Mundurowi wiedząc, że grupa idzie w kierunku drogi, postanowili zainterweniować. W grupie znajdowały się trzy młode osoby w wieku: 18,19 i 21 lat. W rozmowie z policjantami powiedzieli, że nudziło im się w domu i wyszli na spotkanie. Za złamanie zakazu gromadzenia się osób, na 18-latkę i jej dwóch starszych kolegów nałożono mandaty karne.

Policjanci kolejny raz apelują o przestrzeganie obowiązujących zakazów i pozostanie w domu.

Opis filmu: film zarejestrowany policyjnym dronem. Widok miasta z góry . W pewnym momencie rzut na trzy osoby, które idą wzdłuż rzeczki. po chwili podjeżdża do nich patrol : policjantka i funkcjonariusz żandarmerii wojskowej

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 5.64 MB)

Powrót na górę strony