Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

ZATRZYMANY ZA USIŁOWANIE KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM DO BANKOMATÓW

Data publikacji 21.04.2020

Kryminalni z białostockiej "czwórki" zatrzymali 63-latka podejrzanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem do bankomatów. Do zdarzeń doszło trzykrotnie w tym roku. Teraz za swój czyn 63-latek odpowie przed sądem.

Kryminalni z Komisariatu IV Policji w Białymstoku zatrzymali 63-latka podejrzanego o usiłowania kradzieży z włamaniem do bankomatów. W poniedziałkową noc tuż przed 2, mundurowi patrolujący miasto zauważyli mężczyznę, który skręcił w zaułek nerwowo rozglądając się. Policjanci postanowili sprawdzić powód takiego zachowania. Już po chwili wszystko się wyjaśniło. Mundurowi w torbie 63-latka znaleźli łom, szlifierkę kątową i łamak. Narzędzia prawdopodobnie służyły do popełnienia przestępstwa. Mężczyzna początkowo tłumaczył policjantom, że umówił się ze znajomym do pracy, a narzędzia służą im do remontów. Policjanci jednak nie dali wiary mężczyźnie. Pracujący nad sprawą śledczy ustalili, że 63-latek trzykrotnie próbował włamać się do bankomatów. Zdarzenia miały miejsce w Białymstoku i Kleosinie. Łączna kwota strat oszacowana przez właścicieli to ponad 10 tysięcy złotych. 63-latek usłyszał trzy zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem, do których przyznał się. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

  • CZYNNOŚCI  Z ZATRZYMANYM MĘŻCZYZNĄ
  • CZYNNOŚCI  Z ZATRZYMANYM MĘŻCZYZNĄ
  • CZYNNOŚCI  Z ZATRZYMANYM MĘŻCZYZNĄ

Opis filmu: początek filmu ukazuje narzędzia, którymi mężczyzna usiłował włamac się do bankomatów, nastepnie ręce mężczyzny. kolejne kadry to czynności z zatrzymanym mężczyzną

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 19.92 MB)

Powrót na górę strony