Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pluszak i ponad pół kilograma narkotyków...

Data publikacji 29.05.2020

Podlascy policjanci zabezpieczyli ogółem ponad pół kilograma narkotyków. Zabezpieczone środki odurzające to amfetamina i marihuana. W związku z tą sprawą funkcjonariusze zatrzymali 4 osoby, które usłyszały już zarzuty. W ujawnieniu narkotyków dużą rolę odegrał policyjny pies Armin, który po kolei wskazywał przedmioty, w których ukryte były środki odurzające. Wobec 19 i 36-latka oraz ich 23-letniej znajomej sąd zastosował trzymiesięczny areszt, natomiast wobec 20-latki dozór policyjny.

Podlascy policjanci zabezpieczyli ogółem ponad pół kilograma środków odurzających. Zabezpieczone narkotyki to ponad 250 gramów marihuany oraz ponad 330 gramów amfetaminy. W związku z tą sprawą zostały zatrzymane 4 osoby. Białostoccy funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji oraz z Komedy Wojewódzkiej Policji wkroczyli do jednego z mieszkań w Białymstoku, we wtorek rano. Na miejscu, w trakcie prowadzonych czynności, główną rolę odegrał policyjny pies Armin wraz z przewodnikiem. Owczarek po kolei wskazywał przedmioty, które zaciekawiły go zapachem. Były to między innymi szafki, komody, plecak oraz... pluszowy miś, który jak się okazało, wypełniony był narkotykami. Armin podszedł również do kobiety, która siedziała na podłodze i dotknął ją łapą. Przewodnik wiedział, że pies nie robi tego bez powodu. Jak się okazało, 23-latka miała przy sobie narkotyki. Kobieta miała je w bieliźnie. Wszystkie osoby usłyszały już zarzuty wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Wobec 19 i 36-latka oraz ich 23-letniej znajomej sąd zastosował trzymiesięczny areszt, natomiast wobec 20-latki dozór policyjny. Za wprowadzenie do obrotu znacznej ilości narkotyków, grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

 

  • policyjny pies przewodnik
  • pluszowy miś nafaszerowany narkotykami
  • policyjny pies przy szafce z narkotykami
  • policyjny pies z przewodnikiem
  • policjanci z zatrzymanym mężczyzną
  • policjanci wraz z zatrzymanymi mężczyznami w kajdankach

Opis filmu: film przedstawiający zakładanie kajdanek osobom zatrzymanym, wyprowadzanie z pomieszczenia dla osób zatrzymanych oraz umieszczanie w policyjnymradiowozie

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 41.08 MB)

Powrót na górę strony