Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

31-latek usłyszał 7 zarzutów

Data publikacji 24.06.2020

Białostoccy kryminalni zatrzymali 31-latka podejrzanego o kradzieże z włamaniem i kradzieże części samochodowych oraz paliwa. Łączna kwota strat to blisko 14 tysięcy złotych. 31-latek usłyszał w sumie 7 zarzutów.

W poniedziałek, policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali 31-latka podejrzanego o kradzieże z włamaniem i kradzieże części samochodowych oraz paliwa. Pracujący nad sprawą śledczy ustalili, że do zdarzeń doszło w okresie od maja do czerwca tego roku. Mężczyzna z niestrzeżonych parkingów na terenie Białegostoku ukradł felgi wraz z oponami z dwóch pojazdów. Łupem 31-latka padło również paliwo z zaparkowanych samochodów. Łączna kwota strat to blisko 14 tysięcy złotych. Dodatkowo, policjanci ustalili, że w listopadzie 2015 roku podejrzany ukradł dowód osobisty innej osoby, a następnie w lutym tego roku bezprawnie przywiózł go z Wielkiej Brytanii do Polski. 35-latek w sumie usłyszał 7 zarzutów: 3 za kradzieże, 2 za kradzieże z włamaniem i po 1 zarzucie za posługiwanie się cudzym dokumentem tożsamości oraz przewiezieniem go za granicę. 

Opis filmu: film rozpoczyna się radiowozem z włączonymi światłami pojazdu uprzywilejowanego oraz napis " KMP w Białymstoku". Następnie pobieranie odcisków palców przez technika kryminalistyki. Później scena zapinania kajdanek. Na koniec policjanci prowadza zatrzymaneo mężczyznę

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 30.19 MB)

Powrót na górę strony