Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

DZIELNICOWY Z ZAMIŁOWANIEM DO "DWÓCH KÓŁEK"

Data publikacji 16.02.2021

Młodszy aspirant Tomasz Narel - dzielnicowy z Komisariatu Policji IV w Białymstoku. Swoim uśmiechem i pozytywną energią zaraża innych, a na co dzień dba o bezpieczeństwo mieszkańców. Jego pasją są motocykle zarówno te współczesne, jak i zabytkowe. Swoim zamiłowaniem zaraził syna, z którym wspólnie odnawiają jednoślady.

Młodszy aspirant Tomasz Narel od 9 lat służy w szeregach podlaskiej Policji. Służbę rozpoczął w Wydziale Patrolowo-Interwencyjnym białostockiej komendy. Od ponad 3 lat jest dzielnicowym w Komisariacie Policji IV w Białymstoku. Służba w szeregach Policji daje mu ogromną satysfakcję. Jako dzielnicowy, większość czasu poświęca na spotkania i pomoc mieszkańcom swojego rejonu. Jak mówią o nim koledzy: "Tomek jest zawsze uśmiechnięty, służy dobrą radą i zaraża pozytywną energią. 

Jak mówi Tomek: "Moim hobby są motocykle, zarówno te współczesne, jak i zabytkowe. Swoją pasją zaraziłem syna, z którym wspólnie w garażu pracujemy nad renowacją jednośladów. Na motocyklach przemierzyłem tysiące kilometrów, odwiedziłem wiele miast, poznałem wielu wspaniałych ludzi. Podczas jazdy czuję szczęście oraz wolność. Czas zimy i oczekiwania na wiosnę, jest najgorszym okresem w życiu prawdziwego motocyklisty. W codziennej służbie czerpię dużą satysfakcję z bycia policjantem."

Tomek w 2019 roku zajął czwarte miejsce w Polsce w konkursie "Dzielnicowy Roku". Podczas jednej z konkurencji jaką była "symulacja interwencji", zajął pierwsze miejsce, za co otrzymał puchar i dyplom. W czasie spotkań z dziećmi i mieszkańcami dzielnic, którymi się opiekuje, ogromną uwagę przywiązuję do bezpieczeństwa w trakcie poruszania się jednośladami. 

Zdjęcia: archiwum prywatne

  • Policjant w umundurowaniu służbowym przy radiowozie/, przekazuje dzieciom odblaskowe opaski
  • Tomasz Narel na motocyklu, a obok jego syn również na jednośladzie
  • Tomasz Narel w kostiumie motocyklowym, siedzi na jednośladzie
  • Umundurowany Tomasz Narel, który w ręku trzyma książkę
  • Tomasz Narel w ubraniach cywilnych, siedzący na motocyklu
  • KOLAŻ UTWORZONY Z PRYWATNYCH ZDJĘĆ, NA KTÓRYCH JEST DZIELNICOWY NA MOTOCYKLU I PODCZAS SŁUŻBY
Powrót na górę strony