POLICJANCI ZATRZYMALI 5 OSÓB POSZUKIWANYCH - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

POLICJANCI ZATRZYMALI 5 OSÓB POSZUKIWANYCH

Data publikacji 29.04.2021

Białostoccy policjanci zatrzymali 5 osób poszukiwanych. Jedna z nich to 58-latek poszukiwany przez sąd za niealimentację. Mężczyzna ma do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Minionej doby, policjanci zatrzymali 5 osób poszukiwanych. Pierwsza z nich to 58-latek, który wpadł w ręce policjantów przed 13, na osiedlu Dziesięciny. Mundurowi z białostockiej patrolówki, podczas interwencji wylegitymowali 58-latka. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że jest poszukiwany przez sąd. Za niealimentację ma do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności. Kolejna osoba poszukiwana to 28-latek, który został zatrzymany o 17. Policjanci z Komisariatu Policji w Zabłudowie, pod jednym ze sklepów spożywczych zauważyli mężczyznę, który nerwowo rozglądał się na boki. Mundurowi postanowili to sprawdzić. Już po chwili wyszło na jaw, co było powodem takiego zachowania. 28-latek był poszukiwany przez sąd za prowadzenie pojazdu pomimo sądowego zakazu. Teraz najbliższe 4 miesiące spędzi w areszcie. 

Mundurowi zatrzymali również 2 inne osoby poszukiwane do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności 4 dni za popełnione wykroczenia. Ponadto, jedna osoba była poszukiwana do ustalenia miejsca pobytu.