Aktualności

KOLEJNI POSZUKIWANI W RĘKACH POLICJANTÓW

Data publikacji 30.07.2021

Minionej doby białostoccy policjanci zatrzymali 6 osób poszukiwanych. Jedna z nich to 37-latek poszukiwany listem gończym wydanym przez sąd do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności za uszkodzenie ciała.

Minionej doby, w ręce policjantów wpadło 6 osób poszukiwanych. Pierwsza z nich to 40-latek, który wpadł w ręce policjantów z białostockiego oddziału prewencji tuż po 8. Mundurowi interweniowali w związku ze zgłoszeniem w centrum miasta dotyczącym nieobyczajnego wybryku. W trakcie sprawdzania 40-latka w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do sprawy niealimentacji. Kolejna osoba poszukiwana to 37-latek. Mężczyzna wpadł w ręce kryminalnych z białostockiej komendy tuż po 10. 37-latek był poszukiwany listem gończym wydanym przez sąd do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności w związku z uszkodzeniem ciała. Z kolei godzinę później mundurowi z Łap ustalili miejsce przebywania kolejnej osoby poszukiwanej. 22-latka poszukiwana jest za krótkotrwałe użycie pojazdu. Kobieta ma do odbycia karę w wymiarze 9 miesięcy pozbawienia wolności.

Pozostałe osoby poszukiwane zatrzymane przez funkcjonariuszy mają do odbycia karę od 3 miesięcy do 8 dni. Jedna osoba po opłaceniu grzywny uwolniła się od kary.

Powrót na górę strony