Aktualności

6 POSZUKIWANYCH W RĘKACH POLICJANTÓW

Data publikacji 13.09.2021

W miniony weekend, białostoccy policjanci zatrzymali sześć osób poszukiwanych. Jedną z nich okazał się 29-latek poszukiwany listem gończym za rozbój. Mężczyzna ma do odbycia karę 30 dni pozbawienia wolności.

W weekend, białostoccy policjanci zatrzymali sześć osób poszukiwanych. Pierwszą z nich okazał się 27-letni mieszkaniec Łap. Kryminalni ustalili jego miejsce przebywania, a następnie zatrzymali w piątkowe popołudnie. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwo. W sobotnie popołudnie, kryminalni z białostockiej "dwójki" zapukali do jednego z mieszkań na osiedlu Zawady. Według ich ustaleń, pod tym adresem miał przebywać poszukiwany 44-latek. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Drzwi otworzył zaskoczony mężczyzna. Białostoczanin za kradzież ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności. W niedzielę tuż przed 23, policjanci z patrolówki otrzymali informację, że na osiedlu Starosielce przed wejściem do jednego z bloków, stoi podejrzany mężczyzna. Przybyli na miejsce policjanci zauważyli mężczyznę, który na ich widok nerwowo zachowywał się. Mundurowi podczas legitymowania ustalili, że 29-latek jest poszukiwany listem gończym. Za rozbój ma do odbycia karę 30 dni pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali również dwie osoby poszukiwane do odbycia kary 6 i 10 dni pozbawienia wolności oraz jedną do ustalenia miejsca pobytu.

 
Powrót na górę strony