BIAŁOSTOCKA SZTAFETA NA MEDAL

Białostoccy policjanci wzięli udział w "Electrum Ekiden - Sztafeta maratońska". Nasi zawodnicy po zaciętym biegu wywalczyli drugie miejsce w klasyfikacji mundurowej. Pokonanie całej trasy zajęło im 3 godziny.

Wczoraj, w Białymstoku odbyły się zawody biegowe "Electrum Ekiden - Sztafeta maratońska". Startujący w zawodach zawodnicy wsparli Hospicjum dla Dzieci prowadzone przez Fundację „Pomóż Im”. W imprezie wzięło udział 71 drużyn, a każda z nich złożona z 6 zawodników, w tym reprezentanci białostockiej Policji. Uczestnicy biegu mieli do pokonania trasę na dystansie maratonu, czyli ponad 42 kilometry. Drużyna „Komenda Miejska Policji w Białymstoku” po zaciętej rywalizacji ukończyła bieg na wysokim 2 miejscu w klasyfikacji mundurowej! Całą trasę pokonali z czasem 3 godzin.