Aktualności

7 POSZUKIWANYCH W RĘKACH POLICJANTÓW

Data publikacji 11.05.2022

Minionej doby białostoccy policjanci zatrzymali 7 osób poszukiwanych. Jednym z nich był 35-latek, który wpadł w ręce funkcjonariuszy z białostockiej patrolówki. Mężczyzna ma do odbycia karę 1 roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności za uszkodzenie ciała.

Tylko wczoraj policjanci zatrzymali 7 osób poszukiwanych. Jednym z nich był 35-latek, który wpadł w ręce policjantów z białostockiej patrolówki. Mężczyzna został zatrzymany, gdy policjanci sprawdzali rano na jednym z białostockich osiedli, czy koczującym osobom bezdomnym nie potrzebna jest pomoc. Okazało się, że przebywający tam 35-latek poszukiwany był do odbycia kary 1 roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności za uszkodzenie ciała. Kolejną osobą poszukiwaną okazał się, 39-letni białostoczanin, który zgłosił się na białostocką "czwórkę". Policjanci, po sprawdzeniu go w policyjnych systemach ustalili, że mężczyzna poszukiwany jest do odbycia 36 dni kary pozbawienia wolności za nieopłaconą grzywnę w związku z oszustwem, jakiego się dopuścił w przeszłości. Białostoczanin po opłaceniu 1100 złotych został zwolniony.

Mundurowi zatrzymali również 5 innych osób poszukiwanych. Poszukiwane były między innymi do odbycia kary 16 dni pozbawienia wolności, do ustalenia miejsca pobytu oraz do osadzenia w ośrodku wychowawczym.

Powrót na górę strony